هرآنچه باید درباره آنتی ویروس پاندا بدانید

آنتی ویروس محبوب پاندا، ویژگی های منحصر به فردی دارد. یکی از این ویژگی ها، فناوری تروپیریونت (TruPrevent) است.  فناوری تروپیریونت در آنتی ویروس Panda امکان شناسایی و مقابله با ویروس های ناشناخته را برای کاربران فراهم میکند. همچنین ویژگی دیگری توسط آنتی ویروس Panda ، در سال 2007 ارائه شد. فناوری هوش یکپارچه یکی از بزرگترین ابداعات شرکت پاندا بود. این فناوری با کمک رایانش شبکه ای، اقدام به شناسایی و مقابله گسترده با بدافزارها نمود.

معرفی آنتی ویروس پاندا

آنتی ویروس محبوب پاندا، ویژگی های منحصر به فردی دارد. یکی از این ویژگی ها، فناوری تروپیریونت (TruPrevent) است. فناوری تروپیریونت در آنتی ویروس Panda امکان شناسایی و مقابله با ویروس های ناشناخته را برای کاربران فراهم میکند. 

همچنین ویژگی دیگری توسط آنتی ویروس Panda ، در سال 2007 ارائه شد. فناوری هوش یکپارچه یکی از بزرگترین ابداعات شرکت پاندا بود. این فناوری با کمک رایانش شبکه ای، اقدام به شناسایی و مقابله گسترده با بدافزارها نمود.

تاریخچه کمپانی پاندا

شرکت امنیتی پاندا (Panda) در سال 1990 در کشور اسپانیا راه اندازی شده است. مدیر این شرکت بزرگ، میکل اوری‌زاربارنا در آغاز فعالیت خود را با تولید محصولات ضدویروس و آنتی ویروس های سیستمی متمرکز کرد.

اما پس از مدتی به تولید محصولات امنیتی دیگری پرداخت همچون:

  • فایروال پاندا 
  • ضدهرزنامه پاندا
  • نرم افزار ضدجاسوسی پاندا
  • نرم افزارهای بازدارنده جرایم اینترنتی
  • و دیگر محصولات امنیتی

در سال 2005 ضدویروس پاندا موفق به کسب رتبه 4 در بین شرکت های توزیع کننده آنتی ویروس شد.

این در حالی بود که آنتی ویروس PANDA سهم 3.2 درصدی در بازار آنتی ویروس داشت. در سال 2007 آنتی ویروس پاندا موفق شد که سهم خود را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

در حال حاضر آنتی ویروس Panda در بیش از 200 کشور جهان نمایندگی دارد. پاندا جزء معدود شرکت های آنتی ویروسی است که در ایران هم نماینده  فعال دارد.

قیمت آنتی ویروس پاندا

قیمت ضدویروس پاندا به صورت استعلامی بوده و به دلیل نوسانات قیمت ارز متغیر میباشد. برای دریافت قیمت روز با ما تماس بگیرید.

انواع محصولات آنتی ویروس Panda

شرکت Panda محصولات متنوعی تواید میکند. محصولات این شرکت هم برای کاربران خانگی است و هم ویژه شرکتها.

در مجموع محصولات کمپانی پاندا به دو دسته بندی کلی قابل تقسیم هستند:

  • محصولات خانگی
  • محصولات سازمانی

اسکن ابری آنتی ویروس Panda

کمپانی Panda یکی از اولین شرکت های ارائه دهنده فناوری اسکن ابری است. در تاریخ نوامبر سال 2009، شرکت پاندا نخستین آنتی ویروس ابری دنیا را معرفی و به بازار معرفی کرد. این ویژگی هم برای نسخه خانگی آنتی ویروس Panda. و هم برای نسخه سازمانی آنتی ویروس پاندا ارائه شده است.

خرید آنتی ویروس پاندا

شرکت پرولاین به عنوان یکی از عاملیت های فروش آنتی ویروس Panda در ایران، می تواند محصول صد در صد اورجینال این آنتی ویروس را در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاع از قیمت های آنتی ویروس Panda و دریافت مشاوره رایگان برای خرید آنتی ویروس ، می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09035424385

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!