همه چیز درباره F-Secure Cloud

F-Secure Cloud برای عاملیت فروش

 

F-Secure Cloud
F-Secure Cloud

با تکیه بر نسخه F-Secure Cloud برای عاملیت فروش، تمامی فایل ها و URL های کاربران با قدرت امنیتی پیشرفته ای قابل تجزیه و تحلیل می باشد و این اطمینان برای آن ها ایجاد می شود که اطلاعات موجود در سیستم عاملشان مطابق با نیازهای آن ها دسته بندی خواهد شد. F-Secure Cloud، نسبت به فضای خصوصی و محرمانه مورد استفاده کاربران هشدارهای امنیتی می­ دهد، هم چنین نکات مهمی را درباره چگونگی برقراری امنیت در شبکه­ های مجازی مورد استفاده کاربران به آfن­ ها گوشزد می نماید.


کمپانی F-Secure

F-Secure یکی از کمپانی های پیشرو در زمینه امنیت سایبری می باشد. سال ها تجربه در زمینه محافظت از کسب و کار و سیستم عامل های کاربران در مقابل حملات سایبری و ویروس های موجود در فضای مجازی، تضمین کننده کیفیت خدمات امنیتی ارائه شده توسط کمپانی F-Secure می باشد. مجموعه خدمات و سرویس های ارائه شده کمپانی F-Secure برنده جایزه ثبت اختراعات و هوش تهدیدات پیچیده برای محافظت از سیستم عامل ها و اطلاعات محرمانه ده ها هزار شرکت و میلیون ها نفر از کاربران فضای مجازی شده است. محصولات امنیتی F-Secure در سراسر جهان توسط صدها اپراتور و هزاران نمایندگی فروش پشتیبانی می شود. 

چرا کمپانی F-Secure گزینه برتر انتخابی توسط کاربران است؟

 • F-Secure تنها شرکتی است که جایزه سالانه بهترین محافظت را در AV تست برای پنجمین بار به دست آورد.
 • با در اختیار داشتن خاصیت “تهدید هوشمند” چند لایه و با توجه به حجم اندک نسخه های F-Secure، تجزیه، تحلیل و اسکن فایل های مورد نظر در کمترین زمان ممکن انجام می شود. این کمپانی هم چنین با ارائه Cloudbox راه حل پیشنهادی قدرتمندی جهت محافظت از محتوای عاملیت فروش در اختیار کاربران قرار داده است.

 

 • F-Secure نسخه بسیار ایده آلی برای شرکت هایی است که قصد پیروی از HIPAA، PCI، GDPR و FedRAMP را دارند.
 • قدرت مقابله و حفاظت اعجاب انگیزی در مقابل حملات اخیر Wannacry و Petya داشته است.
 • F-Secure یکی از پیشگامان امنیت سایبری است که با 30 سال تجربه در این عرصه به میلیون ها کاربر خدمت رسانی کرده است.

پس از موفقیت اخیر کمپانی F-Secure در ارائه نسخه F-Secure Safe جهت حفاظت و مدیریت دنیای دیجیتال کودکان توسط والدین و برشمردن مزیت های مربوط به این نسخه، در ادامه با پرولاین همراه باشید تا برخی از قابلیت های نسخه موثر F-Secure Cloud برای عاملیت فروش را بیان کنیم:

قابلیت تجزیه و تحلیل پیشرفته F-Secure Cloud 

گزارش های مستند و قدرتمند، تجزیه و تحلیل امنیتی پیشرفته و ردیابی کامل حساب های کاربران، از جمله عکس العمل های کارآمد F-Secure Cloud در مقابل تهدیدات سایبری می باشد.

قابلیت اجرا F-Secure Cloud  تنها در 3 دقیقه

با توجه به خاصیت ساده سازی AppExchange در نسخه F-Secure Cloud،  این امکان برای کاربران فراهم خواهد شد که فرایند راه اندازی، اسکن و تجزیه و تحلیل فایل ها تنها در کمتر از چند دقیقه انجام شود.

عدم نیاز به میان افزارها

با توجه به خاصیت Cloud-to-Cloud و ادغام عاملیت فروش و F-Secure در نسخه F-Secure Cloud برای عاملیت فروش، هیچ برنامه یا نرم افزار گران قیمت موجود در حوزه IT و تکنولوژی های مرتبط با فناوری اطلاعات مورد نیاز نیست.

ویژگی ممتاز موجود در نسخه F-Secure Cloud 

F-Secure Cloud یک نسخه طراحی شده مبتنی بر یکپارچه سازی سیستم عامل های کاربران می باشد که کمپانی F-Secure اجرای این ویژگی را بدون مرز و محدودیت، تضمین می نماید. خدمات مبتنی بر Cloud، امنیت موجود در فضای اینترنت را متحول نموده است، F-Secure Cloud امکان سازماندهی و یکپارچه سازی تمامی جنبه های IT موجود در سیستم عامل های کاربران را فراهم ساخته، که این ویژگی کارایی و امنیت موجود در سیستم های متصل را افزایش می دهد.

مسئولیت امنیتی کاربران در هنگام استفاده از خدمات F-Secure Cloud برای عاملیت فروش چیست؟

اگرچه محتوای مربوط به سیستم عامل کاربران به صورت کاملا  امنیتی در این ابر نگهداری می شود، ولی در نهایت ابر منتسب به F-Secure Cloud، ریسک نهایی پذیرفته شده توسط کاربران را کاهش نمی دهد، چرا که حملات سایبری هدفمند و یا خطاهای ساده انسانی هنوز هم می توانند مهاجمین امنیتی را به سمت داده های سیستم عامل کاربران هدایت نمایند و موجب دسترسی آن ها به این اطلاعات محرمانه شوند. با این وجود قابلیت حفاظتی F-Secure Cloud، دارای ویژگی های مکمل و تقویتی جهت مقابله با خطرات ناشی از فایل ها و URL های آپلود شده توسط کاربران می باشد.

حجم کم، سرعت بالا

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد موجود در نسخه F-Secure Cloud، این نسخه قادر به برقراری امنیت فایل ها و لینک های به اشتراک گذاشته شده در فضای مربوط به ابر مورد نظر، بدون کاهش عملکرد و سرعت پلتفرم سیستم عامل کاربران می باشد، به همین دلیل است که F-Secure Cloud توسط کاربران بی شماری در سرتاسر جهان تحسین شده است. در این راستا شعار قدرتمند F-Secure Cloud ” حفاظت هرچه موثرتر از حریم کاربران در ساده ترین حالت” می باشد.

 عملکرد F-Secure و عاملیت فروش در کنار یکدیگر

قابلیت های عاملیت فروش Cloud

 • قابلیت رمزگذاری اسکریپت
 • قابلیت مانیتورینگ رویدادهای مختلف
 • تجزیه و تحلیل فایل های حسابرسی کاربران
 • تایید اعتبار دو جانبه
 • دارا بودن فیلدها و ردیف های امنیتی چند لایه

قابلیت های F-Secure Cloud Protection

 • دارا بودن خاصیت هشدار خطرات سایبری درست در زمان وقوع خطر
 • آنتی ویروس چند موتوره
 • ارائه خدمات گزارش گیری و حسابرسی
 • خدمات مربوط به تجزیه تحلیل امنیتی

قابلیت های ذکر شده درنسخه عاملیت فروش در Cloud و F-Secure Cloud Protection با یکدیگر ادغام شده و آمادگی خدمت رسانی به کاربران محترم می باشد.

چگونگی حفاظت از کاربران

حفاظت F-Secure Cloud با بهره گیری از تکنولوژی های پیشگام امنیتی مرتبط با Cloud، خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی در کمترین زمان ممکن با قابلیت های پیشرفته آنتی ویروس ها همراه می باشد. در صورت سرقت محتوای مورد نظر، اطلاعات یاد شده تحت فرایند تشخیص تهدید قرار می گیرد و در ابر امنیتی  منتسب به F-Secure Cloud برای عاملیت فروش، ثبت می شود. سپس یک فرآیند تجزیه و تحلیل چند مرحله ای مبتنی بر فن آوری های امنیتی مختلف بر اساس مشخصات ریسک محتوای مورد تهدید واقع شده، اجرا می شود که شامل مراحل زیر می باشد:

 • تست هوش شناسایی تهدید
 • آنتی ویروس چند موتوره
 • ابر کوچک Sandbox

مرحله شناسایی

محتوای مضر امنیتی به صورت خودکار مسدود خواهد شد و از استفاده بیشتر از آن جلوگیری به عمل خواهد آمد. در ادامه راهنمایی های مفید و کاربردی در مورد آن چه که باید توسط کاربران اجرایی شود ارائه داده خواهد شد.

پاسخگویی

با توجه به گزارش های موثر و مفید، تجزیه و تحلیل امنیتی و اصلاحات نهایی پلتفرم موجود در نسخه F-Secure Cloud برای عاملیت فروش، تیم مجرب و متخصص کمپانی F-Secure قادر به پاسخگویی به مسائل پیش رو خواهند بود.

مدل مسئولیت مشترک در خدمات F-Secure Cloud چیست؟

خدمات مبتنی بر Cloud، جایگزین مناسبی برای زیرساخت های سنتی فناوری اطلاعات می باشند و اغلب با مزیت های امنیتی قابل توجهی همراه هستند. اما مسئولیت مشترک در خدمات F-Secure Cloud برای عاملیت فروش چیست؟

همانطور که سازمان ها در حال گسترش میزان استفاده از خدمات مبتنی بر Cloud هستند، به همان اندازه میزان مسئولیت ارائه دهندگان خدمات روز به روز افزایش می یابد. این موضوع به فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات Cloud و مشتریان آن ها مربوط می شود که به صورت مشترک قابل اجراست. در یک جمله می توان گفت که هر آن چه در فضای این ابر حادث می شود، ارائه دهندگان خدمات موظف به برقراری امنیت در فضای مربوط به آن می باشند. گارتنر، یکی از پیشگامان در صنعت فناوری اطلاعات و مشاوره، معتقد است که تا سال 2020 نزدیک به 95% از خرابی های موجود در فضای امنیتی ناشی از نتایج نظارتی مشتریان خواهد بود. با توجه به این پیش بینی، لازم است که سازمان ها و شرکت ها به طور کامل مدل های مسئولیت پذیری مشترک خود را طراحی نمایند و در نهایت قادر به اجرای رویه های مربوط به حوزه امنیت سایبری باشند.

سه دستور العمل کلیدی برای دستیابی به سطوح امنیتی مورد نیاز سازمان ها

 • سرویس امنیتی مناسبی برای سازمان خود انتخاب نمایید
 • تعهدات خود را تحت الگوی مسئولیت مشترک F-Secure Cloud برای عاملیت فروش درک و اجرایی کنید
 • امنیت مربوط به سیستم عامل خود را با تیم پشتیبانی و ارائه دهندگان خدمات مربوطه سازمان دهی کنید

سخن نهایی

پرولاین امیدوار است تا با مطالعه مقاله حاضر اطلاعات مفیدی در رابطه با نسخه F-Secure Cloud، در اختیار کاربران گرامی قرار داده باشد. با توجه به گسترش و توسعه دنیای دیجیتال و میزان فعالیت های آنلاین کاربران در فضای مجازی پیش رو، لازم است که علاوه بر افزایش آگاهی در باب برقراری هرچه بیشتر امنیت این فضا، از نسخه های امنیتی قدرتمند موجود در این حوزه نیز استفاده نمایید. شما همواره می توانید با مراجعه به این لینک، نسخه های امنیتی یاد شده را از فروشگاه پرولاین خریداری و از مزیت ها و اطلاعات کلیدی مربوط به استفاده از این نسخه ها بهره مند شوید.

 

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!