گزینه ای که امنیت کسب‌ و کار شما را تضمین می کند!

آینده امنیت کسب و کارها با چه اقداماتی گره خورده است؟

امنیت کسب و کار

کارشناسان امنیتی به ما می‌گویند که چگونه هوش مصنوعی (Al) بازار امنیت و امنیت کسب‌ و کار را تکان می‌دهد…
در کسب‌وکارهایی که همواره با تهدیدات امنیتی رو به رو هستند، نیاز به حفاظت همه جانبه بیشتر از همیشه قابل‌درک است. بااین‌حال تنها نصب آنتی‌ویروس و اطمینان از تغییر چند ماه یک‌بار پسورد توسط کارمندان، این مسئله را حل نخواهد کرد، چراکه مجرمان سایبری رفته‌رفته روش‌های به‌روزتر و پیشرفته‌تری را به کارمی گیرند تا امنیت کسب‌ و کار ها را با مشکل مواجه کنند.

شروع و ماهیت مساله

دسته‌ای از شرکت‌هایی که به‌واسطه محصولات آنتی‌ویروسشان مطرح هستند یا شرکت‌های VPN دیگری را خریداری کرده‌اند و یا عرضه VPN خود را افزایش داده‌اند. به ‌نظر شما چرا این مسئله در حال افزایش می‌باشد؟ اخیراً چه چیزی در بحث امنیت تغییر کرده که ممکن است این روند را توجیه کند؟
یکی از اهداف اصلی هر صنعت فناوری این است که، محصول و یا خدمات خود را با تغییرات غیرقابل‌پیش‌بینی بازاری و یا محیطی تطبیق دهد و از وجود اقدامات امنیتی مناسب، اطمینان حاصل کند.
ما شاهد شروع سیر کشف VPN در میان عموم مردم می‌باشیم. اگرچه در گذشته استفاده از آن بیشتر در محیط کسب‌وکار رایج بود اما تطبیق‌پذیری فوق‌العاده این نوع از اتصالات و استفاده چندگانه از VPN ها، آن‌ها را به‌طور فزاینده‌ای محبوب می‌کند.
تکنولوژی VPN به شما این امکان را می‌دهد تا داده‌های رمزگذاری شده، روی شبکه‌هایی که قبلاً رمزگذاری نشده بودند، را ارسال کنید. VPN ها، علاوه بر فراهم کردن وب‌سایت شخصی و امن برای شما، مزایای مهم دیگری نیز دارند. VPN ها در مقایسه با پروکسی وب، امنیت و حریم خصوصی آنلاین بهتری را ارائه می‌دهند.
به‌عنوان کاربران نهایی، ما می‌خواهیم در صفحات به‌صورت ایمن و خصوصی گشت‌وگذار کنیم. ما از هویت و اطلاعاتمان چه در خانه، چه در محل کار، چه در مکان‌های عمومی و یا هرجای‌دیگر محافظت می‌کنیم. ما می‌خواهیم ایمن باشیم و صنعت در تلاش است تا این امنیت را برای کاربران نهایی فراهم کند.

چه چیز رویکرد شمارا در رابطه با امنیت و حریم خصوصی از سایر رقبا متفاوت می‌کند؟

برخلاف روش‌های سنتی در صنعت آنتی‌ویروس، که تنها زمانی کار می‌کنند که یک فرآیند مخرب وجود داشته‌باشد، VPNها فناوری هوشمندی مبتنی بر بیگ دیتا و هوش مصنوعی ایجاد کرده است که بر تمام برنامه‌های درحال‌اجرا نظارت می‌کند و کاملاً همه‌چیز را طبقه‌بندی و تجزیه‌وتحلیل می‌کند. این تکنولوژی که در روش کار ما لحاظ می شود بر اساس عناوین زیر است:
  • حفاظت در مقابل هر نوع تهدید
وی پی ان ها، بر صددرصد فرآیندهای اجراشده توسط دستگاه‌های کاربر نظارت دارند و آن‌ها را تجزیه‌وتحلیل و طبقه‌بندی می‌کند. آنها فعالیت یک دستگاه را به‌صورت کامل و مستمر تجزیه‌وتحلیل می کنند تا به یک طبقه‌بندی نهایی برای هر فرآیند در حال اجرا برسند.
  • هوش مصنوعی و یادگیری ماشین
    هوش مصنوعی (AL) این امکان را به ما می‌دهد تا به طرز مؤثر و قابل‌توجهی، به شناسایی تهدید و کوتاه کردن زمان پاسخ برای دفاع برخط اقدام کنیم. یادگیری ماشین هم‌چنین به تجزیه‌وتحلیل حجم انبوهی از داده و شناسایی الگوی رفتار کمک می‌کند. ازاین‌جهت، سیستم امنیتی همواره درحال‌یادگیری است و فراموش نمی‌کند ” هرچقدر اطلاعات بیشتری جمع‌آوری شود، نتیجه دقیق‌تر خواهد بود.”
  • پلتفرم هوشمندانه بدافزار
    تهدیدها همواره به دنبال یافتن روش‌های جدیدی هستند تا امنیت دستگاه‌های ما و امنیت کسب‌ و کار ما را به خطر بیندازند. بدافزارهای نسل بعدی، بیشتر از تکنیک‌های مخرب و هوشمند برای گسترش استفاده می‌کنند. به همین دلیل ضروری است که از تکنولوژی پیشرفته برای مقابله با آن استفاده شود. توانمندی تحلیل پیشرفته vpnها، به ما این امکان را می‌دهد تا حفاظت فعال و مؤثری را در مقابل هر نوع تهدید، اعمال کنیم.

محصولات و خدمات امنیتی خود را در چند سال آینده در چه جایگاهی می‌بینید؟

اهداف شکارچیان تغییر کرده‌اند. تکنیک‌های آن‌ها پیچیده‌تر شده است، بردارهای ورودی چند برابر شده‌اند و ابزارهایی به‌طور خاص برای تهدید امنیت کسب‌ و کار طراحی‌شده‌اند. مهاجمان به طرز روزافزونی قربانیان خود را با دقت موردمطالعه قرارمی‌دهند تا استراتژی حمله خود را با حداکثر تأثیر طراحی کنند. بیش از نیمی از دلایل اصلی تهدیدات، اهداف اقتصادی است اما دومین انگیزه مهاجمان، می‌تواند جاسوسی کردن باشد.
همان‌طور که شاهد آن هستیم، حملات مخفیانه در حال ترویج یافتن است. افزایش آن بدون وجود بدافزار قابل‌مشاهده است. ایجاد ابزارهای جدید برای بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌ها، همانند WannaCry، درنهایت باعث می‌شود تا شبکه‌های سازمانی بیشتر درمعرض‌دید قرار بگیرند. علاوه‌برآن، گروه‌های مجرمان سایبری، به طرز فزاینده‌ای بدون جنگ سایبری سازمان‌دهی می‌شوند. به علت وجود تمام این دلایل، ما مجبوریم تا تکنولوژی‌ها و یادگیری ماشینمان را تطبیق دهیم. تمام تکنولوژی‌های هوش مصنوعی Al به‌عنوان بخشی از کلید راه جلوگیری از تهدیدات می‌باشند. در مواقعی که انسان قادربه‌کمک نیست، الگوریتم‌های هوش مصنوعی قادربه‌یادگیری فعالیت‌های عادی سیستم هستند تا در زمان حقیقی، فرآیند غیرمعمول از هریک از دستگاه‌های خود را شناسایی کنند.

سرپرست تحقیق و توسعه بازار و یکی از اعضای تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین. تیپ شخصیتی ENTJ ، نتیجه گرا، علاقه مند به بورس و بازار های مالی

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products