بهترین آنتی ویروس های 2020 در جهان چه آنتی ویروسی است ؟

نسترن قلاحق نویسنده پرولاین   نویسنده: نگار پورجواد
                            شنبه، 16 دی 1398       مدت زمان مطالعه: 15 دقیقه

اگر به تازگی یک وسیله الکترونیکی جدید، مانند لپ‌تاپ، تبلت، تلفن همراه و … را خریداری کرده‌اید، پس بهتر است هرچه سریع‌تر از یکی از بهترین آنتی ویروس های 2020 در جهان ، برای محافظت از اطلاعات و امنیت دستگاه، استفاده کنید. سرعت رشد بدافزارهای متنوع، تقریباً با سرعت رشد بهترین آنتی ویروس‌ها یکسان می‌باشد. با وجود اینکه روزبه‌روز، هکرها در انجام کار خود حرفه‌ای‌تر می‌شوند، اما کمپانی‌ها مختلفی که در حوزه ساخت آنتی ویروس در حال فعالیت هستند نیز، دست از تلاش برنمی‌دارند. بنابراین، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.


سرعت رشد بدافزارهای متنوع، تقریباً با سرعت رشد بهترین آنتی ویروس‌ها یکسان می‌باشد. با وجود اینکه روزبه‌روز، هکرها در انجام کار خود حرفه‌ای‌تر می‌شوند، اما کمپانی‌ها مختلفی که در حوزه ساخت آنتی ویروس در حال فعالیت هستند نیز، دست از تلاش برنمی‌دارند. بنابراین، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. با توجه به اینکه اکنون در حال سپری کردن روزهای ابتدایی میلادی هستیم، شما می‌توانید بهترین آنتی ویروس‌ها را با بهترین قیمت خریداری کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با بهترین آنتی ویروس‌ها با قیمت مناسب آشنا شوید. .

 

بهترین آنتی ویروس های 2020 در جهان چه آنتی ویروسی است ؟
Kaspersky Security 2020

بهترین آنتی ویروس‌ها با قیمت مناسب سال 2020

قبل از اینکه به معرفی این آنتی ویروس‌ها بپردازیم، لازم به ذکر است که پایین بودن قیمت خرید اشتراک سالیانه این نرم‌افزارها، به معنای پایین بودن کیفیت آن‌ها نیست.

آنتی ویروس Bitdefender

  اشتراک: 1 ساله

  قیمت: 59.99 دلار

  قیمت با 60 درصد تخفیف: 23.99 دلار

آنتی ویروس Bitdefender نه تنها به عنوان یکی از ارزان‌ترین آنتی ویروس‌های موجود، بلکه به عنوان یکی از بهترین‌ها در نظر گرفته می‌شود. نسخه Plus این آنتی ویروس دارای چندین ویژگی اضافه مانند VPN، Safepay، و چند لایه محافظتی می‌باشد، که موجب افزایش امنیت آن می‌شود. این نرم‌افزار، همواره در حال رصد دستگاه شما، جهت پیدا کردن بدافزار و الگوهای حملات سایبری است. در نتیجه در صورتی که خطری دستگاه و اطلاعات شما را تهدید کند، سریعت متوجه خواهید شد.

آنتی ویروس Norton

  اشتراک: 1 ساله

قیمت: 59.99 دلار

قیمت با 67 درصد تخفیف: 19.99 دلار

در لیست بهترین آنتی ویروس های 2020 در جهان ، آنتی ویروس Norton رتبه دوم را به خود اختصاص می‌دهد. شما می‌توانید از همه آنچه که از یک آنتی ویروس خوب انتظار دارید را تنها با پرداخت 19.99 به مدت 1 سال، بهره‌مند شوید. یکی از مزیت‌های اصلی این نرم‌افزار، امکان شناسایی حملات سایبری و سایت‌های فیشینگ و کلاه‌برداری است. شما می‌توانید با نظارت هوشمند این نرم‌افزار، از هرگونه کلاهبرداری اینترنتی ایمن باشید.

آنتی ویروس Webroot SecureAnywhere

  اشتراک: 1 ساله

قیمت:39.99 دلار

قیمت با 50 درصد تخفیف: 19.99 دلار

آنتی Webroot SecureAnywhere نه تنها به عنوان بهترین آنتی ویروس سال 2020 جهان شناخته می‌شود، بلکه به عنوان سریع‌ترین آنتی ویروس با قیمت بسیار مناسب نیز در نظر گرفته می‌شود. بنابراین اگر نگران افت سرعت سیستم که معمولاً هنگام استفاده از آنتی ویروس ایجاد می‌شود، هستید، می‌توانید با خیال راحت از این نرم‌افزار استفاده کنید.

آنتی ویروس ESET NOD32

  اشتراک: 1 ساله

قیمت: 60.95 دلار

قیمت با 30 درصد تخفیف: 39.99 دلار

آنتی ویروس ESET NOD32 همیشه به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس‌های 2020 در نظر گفته می‌شده و می‌شود. شاید این مقدار تخفیف خیلی زیاد نباشد، اما با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نرم‌افزار، می‌توان گفت با پرداخت این مبلغ، از امکانات چشمگیری بهره‌مند خواهید شد. به عنوان مثال شما با پرداخت این مبلغ می‌توانید از این آنتی ویروس برای 5 دستگاه مجزا استفاده کنید. همچنین با سیستم نظارت در لحظه این آنتی ویروس، به موقع از مشکلات احتمالی مطلع شوید.

آنتی ویروس Kaspersky

  اشتراک: 1 ساله

قیمت: 59.99 دلار

قیمت با 60 درصد تخفیف: 23.99 دلار

با توجه به امکانات جدیدی که به محصولات Kaspersky در سال 2020 اضافه می‌شود، دور از انتظار نیست که این نرم‌افزار را در لیست بهترین آنتی ویروس های 2020 در جهان قرار داد. یکی از مواردی که باعث شده این نرم‌افزار به عنوان یکی از محبوب‌ترین‌ها در میان مردم تبدیل شود، استفاده آسان از آن می‌باشد. پس اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که تجربه زیادی در خصوص کار با کامپیوتر ندارید، خرید آنتی ویروس Kaspersky را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. با توجه به علاقه‌ام در حوزه فناوری و تکنولوژی، همواره در تلاشم که اطلاعات شما را نیز از جدیدترین‌های این حوزه به روز نگهدارم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products