بهترین نرم افزارهای امنیتی Endpoint در سال 2020

بهترین آنتی ویروس شبکه 2020 Endpoint از جمله نرم افزارهایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان امنیت تمامی سیستم‌های تجاری را از طریق یک داشبورد واحد مورد بررسی و نظارت قرار داد. در نتیجه نیازی به نصب نرم افزارها و آنتی ویروس های مختلف جهت تضمین امنیت سیستم‌های متعدد در یک مجموعه نیست. و این مسئله موجب کاهش هزینه‌های نهایی پشتیبانی و نگهداری مجموعه خواهد شد.

اما در میان انواع نرم افزارهای امنیتی Endpoint در بازار وجود دارد، کدام یک بهتر است؟ آیا رایگان و یا ارزان بودن یکی از این ابزارها به معنای پایین بودن کیفیت آن‌هاست؟

بهترین آنتی ویروس شبکه 2020 Endpoint

معرفی بهترین نرم افزارهای امنیتی Endpoint

آنتی ویروس Avast Business Pro

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

Avast Business Pro یکی از بهترین آنتی ویروس شبکه 2020 است که شامل ابزار مختلف آنتی ویروس، فایروال، آنتی اسپم، محافظت ایمیل است. همچنین شامل محافظت از Sharepoint و Exchange و همچنین تعدادی ابزار برای سرورهای موجود در مجموعه شماست.

نسخه رایگان این برنامه در سال‌های گذشته به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گرفته است. اما مسلماً نسخه غیر رایگان آن قابلیت‌های بیشتری خواهد داشت. بنابراین در صورتی که قصد دارید برای حفاظت از مجموعه‌تان هزینه کنید، خرید Avast Business Pro انتخاب درستی خواهد بود.

نرم افزار Bitdefender GravityZone Business Security

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز ، macOS ، لینوکس
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور، کنترل کاربران و دستگاه
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

اگر قابلیت اطمینان نرم افزار مهم‌ترین فاکتور برای شماست، بدون شک باید Bitdefender GravityZone Business Security را انتخاب کنید. یکی از بهترین نکاتی که در خصوص این ابزار می‌توان به آن اشاره کرد، قابلیت شخصی سازی آن است. تقریباً تمامی امکانات این ابزار به صورت خودکار فعال هستند، اما شما می‌توانید هر کدام را که نیاز ندارید، غیر فعال کنید. به عنوان مثال دسترسی به برخی از سایت‌ها و نرم افزارها را محدود کنید. فراموش نکنید که برای اجرای تنظیمات مورد نیازتان می‌توانید از یک داشبورد استفاده کنید.

ابزار Avira Antivirus for Endpoint

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور، حفاظت از شبکه
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

این ابزار به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس شبکه 2020 Endpoint است که خرید آن به مجموعه‌های کوچک توصیه می‌شود. علاوه بر قابلیت‌های پایه Avira، شما می‌توانید از این ابزار برای محافظت از شبکه مجموعه هم استفاده کنید. در نتیجه نیاز شما به نرم افزارهای امنیت شبکه تا حد زیادی کم خواهد شد.

کاربری ساده و راحت این ابزار یکی مهم‌ترین امکاناتی است که در خصوص این ابزار می‌توان به آن اشاره کرد. شما با مراجعه به داشبورد این ابزار می‌توانید تنظیمات مورد نظرتان را اعمال کرده و گزارش تهیه شده توسط نرم افزار را مشاهده کنید.

نرم افزار Kaspersky Endpoint Security Cloud

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز ، iOS ، اندروید
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور، کنترل وب و دستگاه، فایروال
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

نسخه دسکتاپ این ابزار دارای تمام امکانات معمول Kaspersky است. اما نسخه موبایلش، حرف بیشتری برای گفتن دارد. با استفاده از نسخه موبایل Kaspersky می‌توانید مدیریت رمزهای عبور، فیلتر کردن مکالمات و پیام ها، داده‌های پاک شده و … را به سادگی انجام دهید. جالب است بدانید که برای استفاده از تمامی امکانات گفته شده، می‌توانید از داشبورد ساده و کاربردی این ابزار استفاده کنید.

ابزار Webroot Business Endpoint Protection

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز ، macOS ، فضای مجازی
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

حجم پایین ابزار یکی از عواملی است که باعث شده به عنوان بهترین نرم افزارهای امنیتی Endpoint در نظر گرفته شود. حجم کلی این ابزار در حد 2 مگابایت است که در زمانی کمتر از 5 ثانیه نصب شده و حداقل میزان انرژی را از سیستم شما می‌گیرد. تمام محاسباتی که این ابزار برای اسکن سیستم شما انجام می‌دهد، در فضایی مبتنی بر ابر انجام می‌گردد. در نتیجه شما همیشه به روز خواهید بود و فرسایش سیستم شما به حداقل می‌رسد.

داشبورد این ابزار مبتنی بر ابر است و تمامی گزارش‌ها حاصل از تحلیل و آنالیز برنامه روی آن قرار می‌گیرد. بنابراین شما برای دسترسی به داشبورد این ابزار نیاز به یک نرم افزار خاص ندارید و از هر سیستمی قابل مشاهده است.

ابزار F-Secure SAFE

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز ، macOS ، فضای مجازی
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور، مدیریت patch، کنترل وب و دستگاه،
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

این ابزار که در دو نسخه رایگان و غیر رایگان به فروش می‌رسد، یکی از بهترین آنتی ویروس شبکه 2020 Endpoint است که در شرایط مختلف توسط کارشناسان تست شده است. در صورتی که قصد دارید علاوه بر امکانات گفته شده از این ابزار برای مدیریت دسترسی کاربران و محدود کردن آن‌ها هم استفاده کنید، باید نسخه Premium را خریداری کنید.

ابزار Sophos Endpoint Protection Advanced

 • سیستم عامل سازگار: ویندوز ، macOS
 • ویژگی‌ها: AV ، محافظت از مرورگر، کنترل از راه دور، کنترل دستگاه، کنترل داده (DLP)
 • نسخه رایگان: به مدت 30 روز

این ابزار یکی از قدرتمندترین ابزار موجود برای تأمین امنیت است. چرا که آدرس‌های اینترنتی مشکوک و تهدیدات احتمالی را شناسایی کرده و با استفاده از امکاناتی که دارد آن‌ها را برطرف می‌کند.

چه کسانی به نرم افزار Endpoint نیاز دارند؟

اگر بیش از یک کارمند دارید و محافظت در برابر تهدیدات احتمالی برایتان حائز اهمیت است، پس باید یکی از ابزارهای معرفی شده را خریداری کنید. چرا که نه تنها از داده‌های شما در برابر حملات سایبری محافظت می‌کند، بلکه هزینه‌های کلی مجموعه را نیز کاهش می‌دهد.

منبع :”www.techradar.com

 

مهسا داننده   نویسنده: مهسا داننده
                            یکشنبه، 3 فروردین 1399       مدت زمان مطالعه: 20 دقیقه

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products