کسب صد درصد موفقیت توسط Bitdefender در تست های شرکت AV-Comparatives

 

   نویسنده: حمیده قاسمی

                               یکشنبه، 22 دی 1398       مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

کمپانی امنیت آنلاین بیت دیفندر اعلام کرد در دو شاخه آزمایش‌های شرکت AV-Comparatives بالاترین جایگاه امنیتی را به دست آورده است. کمپانی بیت دیفندر از سردمداران امنیت آنلاین در جهان که محصولات آن امنیت بیش از پانصد میلیون کاربر در صد و پنجاه کشور را بر عهده دارند، اعلام کرد این کمپانی موفق به کسب نمرات عالی در هر دو شاخه اصلی تست‌های شرکت AV-Comparatives گشته و رتبه نخست را در بین تمام کمپانی‌های امنیت آنلاین کسب نموده است.


کسب 100%موفقیت توسط بیت دفندر

البته که کمپانی بیت دیفندر با تکنیک‌های خاص خود در برقراری امنیت آنلاین سابقه طولانی در کسب رتبه نخست دارد و موفقیت صددرصدی این ماه در هر دو شاخه Real-World Protection  و  Enhanced Real-World Protection تنها باعث تحکیم هرچه بیشتر این غول امنیتی در جهان امنیت آنلاین می‌شود.

پکیج امنیتی Gravityzone  راه‌حل امنیتی اختصاصی بیت دیفندر برای شرکت‌هاست که برترین مدیران امنیتی جهان امروزه از این راه‌حل بیت دیفندر برای تأمین امنیت شرکت‌های خود استفاده می‌کنند. نتایج بررسی نشان می‌دهد این راه‌حل امنیتی نه‌تنها آماده مقابله با هر نوع حمله ناگهانی می‌باشد، بلکه در مقابل تهدیدات روزمره نیز وظایف خود را به‌درستی انجام داده و می‌تواند هوشمندترین حملات به اطلاعات شرکت‌ها را خنثی سازد.

کمپانی بیت دیفندر همچنین موفق به کسب تأییدیه “مقابله پیشرفته در مقابل تهدیدات” در تست‌های شرکت AV-Comparatives برای محصولات خود گشت. در این تست بسته امنیتی Bitdefender Endpoint Security Elite در محیط ویندوز 10 مورد آزمایش قرار گرفت.

برای کسب این تأییدیه محصولات کمپانی‌های امنیت آنلاین باید (در یک دوره چهار ماهه) موفق به کسب 90 درصد نمره قبولی درمجموع تست‌های “دنیای واقعی” بشوند اما درعین‌حال، اخطارهای اشتباه آن‌ها کمتر از صد اخطار باشد.

منبع: www.bitdefender.com

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products