از کودکان خود با F-Secure Safe به صورت آنلاین مراقبت کنید

حفاظت آنلاین با F-Secure Safe

F-Secure Safe
F-Secure Safe

همه ما می­ خواهیم والدین خوبی باشیم و کودکانمان را به بهترین شکل ممکن رشد دهیم. آسیب ­ها و خطرات اجتماعی و روانی همیشه در کمین کودکان قرار دارد و والدین همواره به دنبال دور نگاه داشتن فرزندانشان از آسیب ­های اجتماعی و روانی می ­باشند، تا بتوانند آن­ ها را بدون نگرانی و در محیطی امن پرورش دهند. بنابراین وظیفه والدین است که از دوران کودکی شرایطی را برای فرزندانشان فراهم کنند که نه تنها موجب پیشرفت آن­ ها در بزرگسالی خواهد شد، بلکه زمینه ثبات را در آن ­ها ایجاد خواهد کرد. F-Secure Safe فرصتی را برای والدین فراهم کرده که بتوانند از کودکان خود در دنیای دیجیتال امروز مراقبت کنند. والدین بدون شک نمی ­توانند کودکانشان را از جهان اطراف خود جدا کنند، اما قطعا توانایی این را دارند که جهان را برای آن ­ها به یک مکان امن تبدیل نمایند و این دقیقا همان چیزی است که F-Secure Safe به آن­ ها هدیه خواهد داد.

بخشی از زندگی آنلاین فرزند خود باشید

امروزه دنیای کودکان مملوء از پیشرفت­ های تکنولوژی می ­باشد. خانه ­ها پر از دستگاه­ های هوشمند متصل به شبکه ­های خانگی شده است، برخی از این دستگاه ­ها شخصی هستند و برخی از آن ­ها در محیط خانواده به اشتراک گذاشته می ­شوند. ولی بدون شک برای کودکان ما تکنولوژی یک بخش طبیعی از زندگی روزمره آن ­ها محسوب می­ شود. امروزه کودکان بدون توجه به گذشت زمان در طول روز از انواع دستگاه ­های هوشمند، تلفن ­های همراه، نرم افزارها، رسانه ­ها و … استفاده می­ نمایند. پیشرفت ­های تکنولوژی روز به روز بر رفتارها و طرز فکر کودکان تاثیر می ­گذارد. برای آن­ ها جدایی بین زندگی روزمره و زندگی دیجیتال وجود ندارد، و به عنوان یک پدر و مادر باید این حقیقت را بپذیریم. در ادامه با پرولاین همراه باشید تا با ویژگی های نسخه F-Secure Safe بیشتر آشنا شوید.

چک لیست والدین

با F-Secure Safe دنیای دیجیتال کودکان خود را به یک مکان امن تبدیل کنید و آن­ ها را بدون نگرانی و استرس رشد و پرورش دهید. رسانه ­های اجتماعی، بازی ­های آنلاین، برنامه ­ها و دستگاه ­های هوشمند بخش مهمی از زندگی کودکان ما هستند، که همین مسئله یکی از دغدغه ­های اصلی والدین است که به شدت میزان امنیت کودکان را مورد تهدید قرار می ­دهد. از طرفی تحقیقات نشان می­ دهد که بهترین راه برای یادگیری کودکان استفاده از وب در فضای امن می­ باشد. استفاده از نرم افزارهای امنیتی می­ تواند یکی از راه­ حل ­های کلیدی در این حوزه باشد ولی نحوه استفاده از وب نیز باید به کودکان آموزش داده شود. با F-Secure Safe از مزیت ­های برقراری امنیت در فضای دیجیتالی و مجازی مورد استفاده کودکان خود بهره ­مند شوید.

هرآن­چه که کودکانتان در وب انجام می ­دهند را مشاهده کنید

امروزه کودکان علاوه بر خواندن و نوشتن، بسیاری از مهارت ­های مهم اجتماعی را به صورت آنلاین می ­آموزند. استفاده از وب برای جستجوی اطلاعات و آموزش بسیار مهم و غیر قابل چشم­ پوشی می­ باشد. کودکان برای سرگرمی و تفریح بخش زیادی از وقت خود را در فضای مجازی سپری می­ کنند. F-Secure Safe شرایطی را فراهم کرده تا از طریق آن به فعالیت­ های کودکان خود در فضای مجازی و دیجیتال از جمله ارتباطات، پیام­ ها، به اشتراک گذاری تصاویر، نمایش ویدئوها، بازی ­ها و مطالب و … احاطه کامل داشته باشید.

مشخص کردن حدود استفاده از وب برای کودکان توسط والدین

کودکان برای دسترسی به وب سایت ­ها نیاز به نظارت والدین خود دارند تا فرصت استفاده از فضای آنلاین به صورت کاملا امن برای آن­ ها فراهم شود. هرچقدر که کودکان بزرگتر می ­شوند آزادی آن­ ها در استفاده از وب رو به افزایش می ­رود، ولی با این حال هنوز والدین باید بر هرآن­چه که کودکان در فضای مجازی فعایت دارند نظارت کافی داشته باشند. F-Secure Safe با فیلتر کردن برخی از مضامین حدود آزادی کودکان در استفاده از وب را توسط والدین تعیین می ­نماید و زمینه­ های نگرانی را در آن ها از بین خواهد برد.

حفاظت از کودکان در برقراری ارتباط با دیگران

برقراری ارتباط با دیگران برای کودکان بسیار مفید می­ باشد، اما اگر این فرصت در فضایی امن و تحت کنترل والدین ایجاد شود. باید به کودکان خود بیاموزید که محتوای برخی از سایت­ ها برای آن ­ها مخرب است. F-Secure Safe پیشنهاد می ­کند که توصیه­ های آموزشی زیر را در برخورد با سایت ­ها و برنامه­ های نامناسب به کودکان خود بدهید:

  • بلافاصله مرورگر خود را ببند
  • با بزرگتر خود این موضوع را در میان بگذار
  • اطلاعات شخصی خود از جمله نام مدرسه، آدرس خانه، عکس­ های شخصی و … را با دیگران به اشتراک نگذار، آن­ ها فقط باید با افرادی که می­شناسی به اشتراک گذاشته شوند.

F-Secure Safe از دسترسی کودکان به محتوای نامناسب پیشگیری می ­نماید

محصولات امنیتی زیادی در بازار وجود دارد که این امکان را برای والدین فراهم می ­کند که قبل از استفاده کودکان از برنامه­ ها و بازی­ ها، آن­ ها را تایید کنند. F-Secure Safe یک محصول امنیتی فنلاندی است که از کودکان در فضای مجازی و آنلاین مراقبت می­ نماید و مانع از دسترسی کودکان به سایت ­های نامناسب می ­شود و محتوای نامناسب آن ها را فیلتر می ­نماید. علاوه بر این F-Secure Safe تمامی دستگاه ­های هوشمند شما را در مقابل هرگونه نرم افزار مخرب که ممکن است فرزندان شما به صورت تصادفی آن­ ها را دانلود کنند محافظت می ­نماید.

F-Secure Safe برای کمک به شما طراحی شده است

F-Secure Safe یک ابزار برقراری امنیت برای خانواده­ ها است که با رفع نیازهای مختلف محافظت از کودکان و نواجوانان سازگاری دارد. F-Secure Safe شرایطی را فراهم کرده تا از طریق پورتال شخصی خود در F-Secure از فایل ­ها و سرچ­ های مربوط به فرزندانتان مراقبت نمایید. با استفاده از F-Secure Safe می­ توانید فعالیت­ های کنترلی خود را انجام دهید:

  • برقراری تعادل در زندگی دیجیتالی کودکان از طریق مدیریت زمان صفحه نمایش فرزندان
  • F-Secure Safe با دارا بودن قابلیت فیلتر کردن محتوای نامناسب، از دسترسی کودکان به سایت­ هایی که از محتوای مناسبی برخوردار نیستند جلوگیری به عمل می ­آورد.
  • دستگاه ­های هوشمند فرزندان خود را از راه دور کنترل کنید و لوکیشن آن ­ها را از طریق My F-Secure مشاهده کنید.
  • با استفاده از F-Secure Safe به راحتی قوانین مربوط به خانواده را در دستگاه­ های هوشمند فرزندانتان برقرار کنید و نحوه اجرایی آن را شخصا مدیریت نمایید.

از طریق F-Secure Safe قوانین مربوط به خانواده را وضع کنید

قوانین خود را با توجه به نیازهای محیط خانواده، از طریق F-Secure Safe تنظیم نمایید. هنگامی که در مورد قوانین خود در خانواده توافق کردید، آن­ ها را پیکربندی کنید و با استفاده از F-Secure Safe آن ­ها را به مرحله اجرا درآورید.

ویژگی­ های نسخه رایگان  F-Secure Safe Internet Security

  • قابلیت استفاده در 3 دستگاه و برای 30 روز، به صورت رایگان برای کاربران
  • F-Secure Safe پس از سپری شدن دوره رایگان آزمایشی، کاربران را به خرید نسخه اصلی ملزم نمی ­کند
  • استفاده از F-Secure Safe در دوره آزمایشی، نیازی به ارائه کارت اعتباری و یا جزئیات بانکی ندارد

در آخر پرولاین با معرفی نسخه F-Secure Safe قصد افزایش آگاهی کاربران بخصوص والدین را در موضوع امنیت کودکان دارد. جهان دیجیتال امروز مملوء از تهدیدات سایبری است و سارقان اینترنتی همواره به دنبال فرصتی جهت سرقت اطلاعات کاربران و متزلزل نمودن امنیت آن­ ها می­ باشند. حفاظت از امنیت کودکان یکی از موارد مهمی است که دنیای امروز با آن روبروست. F-Secure Safe شرایطی را فراهم کرده که با اتکا به آن امنیت را به کودکان خود هدیه دهید. شما می توانید با مراجعه با این لینک F-Secure Safe را خریداری و از مزایای امنیتی آن ها بهره مند شوید.

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!