محصولات E-Scan مطابق با نیازهای شما

آنتی‌ویروس E-Scan
آنتی‌ویروس E-Scan

آنتی‌ویروس اورجینال E-Scan از آن دسته محصولاتی می‌باشد که کار کردن با آن بسیار ساده است. این برنامه توانایی آن را دارد که ورود و دسترسی ویروس‌ها به کامپیوتر شمارا متوقف کند. آنتی‌ویروس E-Scan شما را از دسترسی به سایت‌های مخرب باز می دارد. آنتی ویروس ای اسکن قبل از آنکه ویروسی بر روی سیستم شما دانلود شود آن را شناسایی می‌کند و قبل از آنکه ویروس به فایل‌های شخصی شما دسترسی پیدا کند آن را پاک می‌کند. E-Scan قبل از شروع به محافظت از سیستم شما، نیاز به تنظیمات دارد که تنظیمات آنتی‌ویروس اورجینال E-Scan بسیار راحت و واضح می‌باشد و به‌راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. تمامی قابلیت‌هایی که این آنتی ویروس شامل می‌شود بر روی پنجره این نرم‌افزار با رنگ قرمز نمایان است. کاربر خود می‌تواند با فعال کردن موارد مورد نیاز، از آن‌ها استفاده کند.

با آنکه این آنتی‌ویروس ابزارها و قابلیت‌های اضافی زیادی ندارد اما آنتی‌ویروس E-Scan شامل یک فایروال و فیلتر هرزنامه شخصی می‌باشد. فیلتر هرزنامه‌ها می‌تواند طوری تنظیم شود که نامه‌های ارسال شده از ارسال‌کننده‌ها و یا شرکت‌های خاص را به یک پوشه هرزنامه انتقال دهد. این برنامه همچنین تمامی پیوست‌ها را بررسی می‌کند تا ویروس‌ را در صوت وجود شناسایی کند. شما همچنین می‌توانید با تنظیم آنتی‌ویروس خود با ارسال یک نامه به ارسال‌کننده‌های هرزنامه‌ها اطلاع دهید که شما چه برنامه‌ای برای آن‌ها در نظر دارید و یا کار را ساده‌تر کرده و به E-Scan اجازه دهید که قبل از دریافت هرگونه هرزنامه‌ای آن را پاک کند.

آنتی‌ویروس اورجینال E-Scan هرگونه درایو USB را نیز بررسی می‌کند تا از انتقال هر نوع فایل آسیب‌دیده به سیستم شما جلوگیری شود و درصورتی‌که خودتان به فایلی برخوردید که نسبت به آن مشکوک شدید می‌توانید با بارگیری آن بر روی آنتی‌ویروس خود از مورد اطمینان بودن فایل مطمئن شوید. محصولات ارائه‌شده توسط این شرکت می‌تواند برای مصارف خانگی و یا برای شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد استفاده واقع شود که بسته به‌اندازه و سایز سازمان قابل بررسی است.

آنتی‌ویروس پرولاین موارد زیر از آنتی‌ویروس E-Scan برای مصارف خانگی و ادارات کوچک را به شما پیشنهاد می‌دهد:

E-Scan Universal Security Suite (گواهی چند دستگاهی)

مجموعه E-ScanUniversal Security Suite، آنتی‌ویروسی است که در رده‌بندی گروهی خود بهترین بوده و کار کردن با آن بسیار راحت می‌باشد. به علاوه E-ScanUniversal Security Suite نمونه ارائه‌شده برای مصارف خانگی وادارات کوچک می‌باشد. این نمونه دقیقاً برای راهکار امنیتی طراحی شده است و محافظت به‌موقع برای کامپیوترهای ویندوز دار، مک ها، سیستم‌های اندروید، لینوکس و iOS را فراهم می آورد. این مجموعه از آنتی‌ویروس‌های eScan تمامی دستگاه‌های نامبرده را با یک مجوز در برابر محتویات واکنش‌پذیر و تهدیدات سایبری در حال رشد محافظت می‌کند. این مجموعه به شما این آزادی را می‌دهد تا به‌راحتی از اینترنت در حد اعلا و بر روی چند دستگاه دیجیتال استفاده کنید.

eScan Total Security Suite

مجموعه آنتی‌ویروس eScan Total Security Suite برای مصارف خانگی و یا ادارات کوچک یک راه‌حل امنیتی ویژه می‌باشد که از کامپیوترها در برابر محتواهای ناخواسته و تهدیدات اینترنتی مانند ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی و دیگر ابزارها ازجمله Adware, Keyloggers, Rootkits, Botnets, Hackers, Spam and Phishing محافظت می‌کند. آنتی‌ویروس E-Scan با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته مانند تکنولوژی‌های MicroWorld Winsock Layer ،Domain و IP Reputation Checker، تکنولوژی Non-Intrusive Learning Pattern ،Network Security eScan ،Advanced Virus Control و الگوریتم‌های پیچیده Heuristics از اطلاعات شخصی شما محافظت کرده و محیط محاسباتی محرمانه را برای شما و خانواده‌تان هنگام مرور اینترنتی و خرید آنلاین، انجام معاملات آنلاین و یا استفاده از شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌کند.

E-Scan Internet Security Suite

راه‌حل E-Scan Internet Security ارائه‌شده برای کاربران خانگی و وادارات کوچک بوده و یک راه‌حل جامع آنتی‌ویروسی و امنیت محتوا می‌باشد که محافظت کامل از رایانه‌های شما در برابر محتویات آسیب‌رسان و تهدیدات امنیتی که در فضای اینترنتی وجود دارند را ضمانت می‌کند. این تهدیدات ازجمله ویروس‌ها، هکرها، هرزنامه‌ها، وب‌سایت‌های فیشینگ، ابزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، روت کیت‌ها، Ransomware ،Keylogger ها، بوتنت ها و طیف وسیعی از تهدیدات امنیت اطلاعات می‌باشند.

E-Scan Anti-Virus

این آنتی‌ویروس به‌طور ویژه برای کاربران خانگی طراحی شده است که یک راه‌حل جامع آنتی‌ویروسی و امنیت محتوا نیاز دارند. این مجموعه برای محافظت کامپیوتر شما در برابر نرم‌افزارهای مخرب و دیگر تهدیدات مانند ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی و دیگر ابزارها طراحی شده است.

E-Scan Anti-Virus Security برای Mac

این مجموعه به‌طور انحصاری برای دستگاه‌های مکینتاش اپل طراحی شده است و بر روی Mac OS X قابل‌اجرا می‌باشد. با توجه به افزایش تهدیدات سایبری و نیاز به امنیت IT برای دفاع از آن‌ها این آنتی‌ویروس ضروری می‌باشد. این مجموعه محافظت از رایانه‌های شخصی بر اساس پلتفرم Mac‌ را ارائه می‌دهد.

E-Scan Anti-Virus برای Linux Desktops

این محصول طراحی شده برای استفاده بر دستگاه لینوکس می‌باشد که سیستم شما را از هرگونه تهدیدات سایبری و ویروس‌ محافظت کند.

E-Scan Mobile Security برای موبایل‌های با سیستم Android

تلفن‌های همراه از موبایل‌هایی برای برقراری تماس‌های تلفنی و ارسال پیام کوتاه، به مینی-کامپیوتر های بسیار کارا تبدیل‌شده‌اند. امروزه دستگاه‌های موبایل در تمامی جوانب زندگی ما کارآمد هستند. در رابطه باکار، سرگرمی، شبکه‌های اجتماعی، بانکداری اینترنتی، خرید و … . اگرچه زمانی که به اینترنت وصل شویم این دستگاه مانند یک کامپیوتر قابلیت آن را دارد که آلوده به ویروس شده و مورد حملات بدافزار و ویروس‌ها قرار بگیرد. البته این آلودگی تاثبر خود را فقط بر عملکرد تلفن همراه ندارد، بلکه تمامی اطلاعات و محتویات تلفن همراه درخطر می‌باشند. بنابراین برای جلوگیری از هرگونه تهدیدات ویروسی و بدافزاری بر روی تلفن‌های همراه اندروید، آنتی‌ویروس E-Scan تصمیم به ارائه این محصول گرفته است.

E-Scan Tablet Security برای تبلت های Android

علاوه بر تلفن‌های همراه، امروزه تبلت ها جایگاه ویژه‌ای بین کاربران پیداکرده‌اند و تا حدودی جایگزین کامپیوتر های خانگی و شخصی شده اند. بنابراین تبلت ها نیز مانند تلفن‌های همراه نیاز به محافظت در برابر انواع تهدیدات اینترنتی را دارند. E-Scan با ارائه این محصول راه‌حلی برای این خطرات می‌باشد.

E-Scan Mobile Security برای iPhones & iPads

راه‌حل امنیتی E-Scan برای آیفون، آی پد و آی‌پاد لمسی، این محصول مجهز به هشدار برای ردیابی آیفون و یا آی پد شما بر روی نقشه از طریق پورتال ضد سرقت آنلاین می‌باشد. با استفاده از پورتال ضد سرقت می‌توانید پیام هشدار بر روی دستگاه ارسال کنید و یا می‌توانید با استفاده از دوربین جلوی گوشی از شخصی که دستگاه را درد است دارد عکس بگیرید. E-Scan Mobile Security for iPhones & iPads به شما این حق انتخاب را می‌دهد که با واردکردن لیست سایت‌های مجاز به مرورگر دستگاه خود، تجربه‌ای ایمن داشته باشید. همچنین شما می‌توانید پشتیبان گیری از مخاطبین و یا کنترل تنظیمات حریم خصوصی فیس‌بوک را نیز اعمال کنید. از دیگر کاربردها می‌توان موقعیت سرویس‌های مکانی و توصیه‌های بهینه‌سازی مصرف باتری نام برد.

 آنتی‌ویروس پرولاین موارد زیر را که از سری محصولات آنتی‌ویروس E-Scan برای ادارات و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط می‌باشند، به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد:

E-Scan Total Security Suite برای کسب‌وکار

این محصول برای سازمان‌ها یک راه‌حل جامع آنتی‌ویروسی و امنیت اطلاعات می‌باشد که به شما امکان مدیریت ریسک و محافظت از زیرساخت‌های حیاتی‌تان را می‌دهد. این محصول یک ترکیب عالی از فن‌آوری‌های پیشرفته و به‌روز می‌باشد که محافظت از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز و پایگاه‌های شبکه‌ای شرکت را فراهم می‌کند.

E-Scan Internet Security Suite برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط SMB

سازمان‌های کوچک و متوسط مانند دیگر سازمان‌ها وابسته به تکنولوژی و شبکه می‌باشند. اگرچه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ‌تر مجهز به منابع قابل‌توجهی برای دفاع و محافظت در برابر تهدیدات امنیتی هستند، SMB ها (small and medium businesses) معمولاً نمی‌توانند منابع اختصاصی برای رسیدگی به امنیت شبکه خود اختصاص دهند. E-Scan Internet Security Suite برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط با استفاده از Cloud Security یک راه‌حل جامع امنیت اینترنتی می‌باشد که برای پاسخگویی به نیازهای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط طراحی شده است و تدابیر جدی برای مقابله با تهدیدات تکاملی را با هزینه بسیار پایین، برای صاحبان کسب و کارها فراهم می کند. از دیگر محصولات ارائه‌شده می‌توان به E-Scan Anti-Virus for SMB اشاره کرد.

Webscan برای سرورهای پروکسی لینوکس

این محصول از زیرمجموعه محصولات آنتی‌ویروس E-Scan یک راه‌حل هوشمندانه آنتی‌ویروسی و امنیت محتوا بوده که حفاظت از مشتریان و شبکه‌های داخلی سرورهای پروکسی مبتنی بر لینوکس را در برابر تهدیدات سایبری تضمین می‌کند و تهدیدات را در سطح ورودی محدود می‌کند. این برنامه قدرتمند مبتنی بر وب می‌باشد و پیکربندی بسیار راحتی دارد.

آنتی‌ویروس پرولاین محصولات زیر را از سری محصولات آنتی‌ویروس E-Scan برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ پیشنهاد می‌دهد:

E-Scan Enterprise 360، eScan Corporate 360

این محصول یک آنتی‌ویروس در لاین محصولان آنتی‌ویروس E-Scan، محصولی جامع و کامل می‌باشد و راه‌حلی مناسب برای حفاظت از اطلاعات ارائه می دهد. این محصول به شما امکان مدیریت خطر و محافظت از زیرساخت‌های حیاتی‌تان را می‌دهد. از مزیت‌های این برنامه می‌توان به ماژول مدیرت دستگاه‌های تلفن همراه اشاره کرد. این قابلیت به‌طور ویژه برای سهولت کار مدیران در نظارت، کنترل، محافظت و مدیریت از راه دور تمامی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید در شبکه طراحی و ارائه‌شده است.

E-Scan Enterprise Edition، eScan Corporate Edition

امروزه با حضور فناوری اطلاعات در کسب‌وکارها، امنیت IT نقش بسیار مهمی را در سازمان‌ها ایفا می‌کند. نقص های امنیتی در حال رشد، بدون شک منجر به تلفات و آسیب‌های عمده‌ای به شرکت خواهد شد و در اکثر مواقع این آسیب‌ها غیرقابل‌جبران می‌باشند.

E-Scan Endpoint Security

این برنامه دسترسی هر نوع USB غیرمجاز بر روی پایگاه‌های مبتنی بر ویندوز و یا سیستم‌های مک را متوقف می‌کند و همچنین اجرای برنامه‌های غیرمجاز را نیز بر روی سیستم‌های ویندوز محدود می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این برنامه، کنترل کامل بر دستگاه‌ها و برنامه‌های کاربردی در ویندوزها، مک ها و همچنین برنامه‌های اندروید می‌باشد.

پرولاین قصد دارد طی این مقاله شما را با مزیت ها و دسته بندی های آنتی‌ویروس E-Scan آشنا نماید تا شما کاربر عزیز بتوانید محصول مورد نیاز خود را راحت تر انتخاب نمایید. در نهایت امیدواریم مقاله پیش رو، مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products