انتشار نسخه 2019 آنتی ویروس ESET Version 12.0.27.0

بالاخره ایست نسخه جدید آنتی ویروس خود را برای دانلود منتشر کرد

نسخه 2019 ایست
ایست 2019

نسخه جدید آنتی‌ویروس محبوب ایست (ایست 2019) در هفته اخیر منتشرشده و برای دانلود در دسترس عموم قرارگرفته است. نسخه 12.0.27.0 تغییرات و بهبودهایی را در برداشته که ایست آن‌ها را در ارتقا سطح امنیتی آنتی‌ویروس خود بسیار مؤثر می‌داند.

ایست طی حدود 30 سال فعالیت در حوزه امنیت برای کاربران خود سپر امنیتی بزرگی را فراهم آورده است. این آنتی‌ویروس یکی از بهترین ابزارهای محافظت در برابر بدافزارها، ویروس‌ها و برنامه‌های جاسوسی بوده و هر روز تلاش می‌کند یک گام از متخلفان اینترنتی جلوتر باشد.

کمپانی ایست به شما امکان می‌دهد در هر کجای دنیا که هستید از طریق ایمیل یا تلفن با زبان محلی خود بتوانید راهنمایی و خدمات پشتیبانی مورد نیازتان را از این شرکت دریافت کنید. ایست خطر خرید اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین و پرداخت‌های بانکی را برای شما به حداقل رسانده و به کمک دیواره آتش داخلی خود دسترسی اشخاص ثالث به سیستم شمارا غیرممکن می‌سازد.

زمانی که از وای فای عمومی استفاده می‌کنید، این ایست است که شمارا نامرئی نگه می‌دارد. امکان کنترل کودک را برای والدین فراهم می‌آورد تا محیط خانواده و دنیای فرزندان شما همواره پاک و ایمن باشد.

ایست مانع دسترسی غیرمجاز به وب کم شما می‌شود و درصورتی‌که شخص ثالث برای این عمل اقدامی انجام دهد به شما هشدار خواهد داد.

تغییرات نسخه ایست 2019 (نسخه 12.0.27.0) به شرح زیر است:

Added: Referral program

Improved: Activation wizard improvements

Improved: Security Reports and Unlock Tool

Fixed: Minor functional and localization bugs

  1. ارجاع برنامه: به کاربران اجازه می‌دهد برنامه Eset را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد دهند.
  2. گزارش‌های امنیتی: به کاربران گزارش کامل و زمان‌بندی شده‌ای از چگونگی محافظت ایست نسخه خانگی‌شان سیستم آن‌ها را ایمن نگه می‌دارد.
  3. اسکنر UEFI: اسکنر ایست همیشه در پس‌زمینه شما فعال است و تنها در زمان بروز مشکل یا پیدا کردن ویروس به شما اطلاع می‌دهد.
  4. مدیریت لایسنس: قابلیت جدیدی به دامنه my.eset.com افزوده شده است.

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products