به شیوه ای دوستانه زندگی آنلاین فرزندانتان را کنترل کنید

ESET Parental Control وسیله‌ای برای تأمین امنیت آنلاین فرزندان شما

ESET Parental Control ESET Parental Control

کودکی مهم‌ترین بخش زندگی هر انسان است که تمام شخصیت و باورهای او در این دوران شکل می‌گیرد. خانواده، دوستان، رسانه‌ها و … تأثیر غیرقابل بازگشتی بر ذهن یک کودک در حال رشد می‌گذارند. اگر این تأثیرات جنبه مثبت داشته باشند که شخصیتی قوی و کارآمد برای کودک در آینده رقم می‌زنند. در غیر این صورت آثار مخرب آموزه‌های منفی، تا آخر عمر همراه کودک خواهد بود و می‌تواند او را به انواع بیماری‌ها و مشکلات روحی و عصبی دچار نماید.

نقش والدین در تربیت و کنترل رفتار کودکان غیرقابل انکار است. هیچ‌کس بیشتر از پدر و مادر یک کودک برای امنیت و آرامش او دغدغه مند نیست. به همین خاطر والدین موظف‌اند با اعمال کنترل‌های خاص، از سرگشتگی و به هدر رفتن استعداد، زمان و انرژی کودک خود جلوگیری کنند. به‌گونه‌ای که هم به او فرصت کودکی و کنجکاوی بدهند و هم با رصد مداوم و آموزش صحیح، مانع از رخ دادن اتفاقات ناخوشایند برای فرزندشان شوند.


اینترنت و خطراتی که در کمین فرزند شما است

پرولاین تصمیم دارد در مقاله امروز محصولی منحصربه‌فرد از کمپانی Eset را برای شما معرفی کند که ویژه والدین طراحی‌شده و به آن‌ها امکان کنترل و نظرات بر رفتار کودک در هنگام استفاده از گوشی و تبلت هوشمند را می‌دهد. این محصول که ESET Parental Control نام دارد و از سال 2016 به سبد امنیت خانواده شرکت Eset افزوده‌شده می‌تواند شمارا از بحث‌های بی‌مورد و درگیری‌های احتمالی با فرزندتان در زمان نظارت رفتار آنلاین او، نجات دهد.

متأسفانه بسیاری از والدین نمی‌توانند در برابر خواست فرزندشان برای داشتن یک گوشی هوشمند مقاومت کنند و شاهد آن هستیم که حتی یک کودک سه‌ساله هم موبایل میلیونی به همراه یک سیم کارت در دست دارد. اما چه اندازه این گوشی و ارتباطی که در پی آن میان کودک و دنیای بی کران وب صورت می گیرد قابل کنترل است؟ دسترسی بدون محدودیت یک کودک یا نوجوان، به اینترنت تا چه اندازه می تواند بر شخصیت او اثرگذار باشد؟ و در نهایت اینکه اینترنت چه خطراتی برای فرزند شما دارد که می بایست به عنوان والدین، فرزندتان را از آن محافظت کنید؟

اینترنت یک فضای نامحدود اطلاعاتی است و در آن از شما پرسیده نمی‌شود که برای دانستن این موضوع یا استفاده از این امکان، به سن جسمی و عقلی مناسب رسیده‌اید یا خیر؟! در اصل نباید هم پرسیده شود. اطلاعات و دانش باید همیشه و در همه حال در دسترس، رایگان و بدون محدودیت باشد. این ما هستیم که باید برای عزیزانمان با توجه به نیاز آن‌ها و صلاحدید خود در مسیر اطلاعات فیلتر ایجاد کنیم. البته این فیلتر تنها باید برای جلوگیری از آسیب اعمال شود و تا جای ممکن نباید حس کنجکاوی را نابود کند.

نرم‌افزار کنترل والدین برای اندروید

امروزه با توجه به کاهش سن استفاده از گوشی‌های همراه، برنامه‌های بسیاری برای نظارت والدین بر رفتار آنلاین فرزندان ایجادشده که هرکدام به شیوه خاصی کنترل ها و امکان اعمال محدودیت‌هایی را برای والدین فراهم می‌کنند. از موفق ترین برنامه ها در زمینه نظارت و کنترل بر کودکان و نوجوانان، می توان به ESET Parental Control اشاره نمود.

کنترل والدین Eset کودکان را از محتوای نامناسب یا تهاجمی وب محافظت کرده و دسته‌بندی‌های غیراخلاقی و نامتناسب با سن کودکان را برای آن‌ها مسدود می‌کند. حالت آزادانه‌تر  این است که برای والدین امکان مانیتورینگ و رصد فعالیت کودکان در محیط وب را فراهم می‌سازد. نکته مثبت دیگر، وجود قابلیت کنترل برنامه زمانی استفاده از گوشی هوشمند و هر یک از اپلیکیشن ها است. به این معنی که والدین، می‌توانند بازه‌ زمانی برای استفاده از هر برنامه کاربردی برای فرزندشان مشخص کنند. خارج از آن زمان، برنامه کاربردی برای کودک از دسترس خارج می‌گردد. در موارد اضطراری نیز، در صورت عدم اطلاع والدین از مکان فرزندشان، به کمک نرم‌افزار کنترل والدین Eset می‌توانند به موقعیت مکانی کودک دسترسی پیدا کنند.


ESET Parental Control

مدیریت زمان و تناسب نرم‌افزارها

محافظ برنامه‌های کاربردی، این امکان را به شما می‌دهد تا زمان استفاده از هر اپلیکیشن موبایلی را مدیریت کرده و مشخص کنید چه برنامه‌هایی در چه زمانی قابل‌استفاده خواهند بود.


ESET Parental Control


کنترل محتوای نامناسب در وب

به کمک محافظ وب و جست‌وجوی ایمن، محدودیت دسترسی برای سایت‌های نامناسب ایجاد کنید


ESET Parental Control


مانیتورینگ موقعیت مکانی کودک

به کمک این قابلیت از موقعیت فعلی فرزندتان مطلع شوید، محدوده قابل تردد را برای او پیاده سازی کنید و به‌وسیله قابلیت مانیتورینگ محدوده جغرافیایی، در صورت تخلف پیام‌های هشدار دریافت کنید


ویژگی‌های ESET Parental Control

 • Web Guard Monitoring
 • Application Guard
 • Fun & Games Time Limits
 • Fun & Games Budget Limits
 • Basic Activity Reports
 • All freemium features
 • Web Guard Filtering
 • Safe Search
 • Child Locator
 • Geofencing
 • Full Activity Reports

سیستم موردنیاز برای نصب ESET Parental Control

 • اندروید 4.0 و بالاتر
 • RAM داخلی 512 مگابایت
 • پردازنده: ARM
 • صفحه لمسی (حداقل 320×480 پیکسل)
 • اتصال به اینترنت
 • سرویس‌های Google Play و Accessibility

یک لایسنس برای یک خانواده

بعد از نصب اپلیکیشن، تنها کافی است بین حالت کودک و والدین گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای اتصال تنها کافی است به اکانت مدیریتی ویژه والدین خود وارد شوید تا پس از آن تمام دستگاه‌های متصل به خود را به کمک my.eset.com مدیریت نمایید.

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!