نسخه سازمانی آنتی ویروس kaspersky advanced

Kaspersky advanced

 

یکی از نسخه‌های قدرتمند کمپانی Kaspersky برای مقابله با بدافزارها بدون شک نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced  می‌باشد که تا به حال جوایز بسیاری را در بخش برقراری امنیت سیستم از آن خود کرده است. kaspersky advanced در طراحی خود از فناوری‌های پیشرفته‌ای از جمله مدیریت آسیب پذیری بهره می‌برد. علاوه بر آن ویژگی رمز نگاری انعطاف پذیر این نسخه این امکان را برای کاربران فراهم ساخته تا در صورت از دست دادن ابزارهای ذخیره سازی از جمله تلفن‌های همراه، لپ تاپ و …، داده‌هایمهم سازمانی خود را از دست ندهند و آن‌ها را بازیابی نمایند.

قلب عملکرد دفاعی سیستم‌عامل کاربران

این نسخه امنیتی با تکیه‌بر فناوری‌های امنیتی پیشرفته، دفاعی چندلایه از سیستم‌عامل کاربران به عمل می‌آورد. شبکه امنیتی کسپرسکیمبتنی بر Cloud، این نسخه را به‌صورت خودکار به‌روزرسانی می‌نماید و با سرعت هر چهتمام‌تر به تهدیدات سایبری عکس‌العمل نشان می‌دهد.

 

قابلیت رمزگذاری داده‌های ارزشمند سازمانی

این نسخه امنیتی فرصتی را فراهم ساخته تا در صورت مفقود شدن داده‌های حساس سازمانی، این اطلاعات را حفظ و نگهداری نماید. نسخه Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced با تکیه‌بر فناوری‌های پیچیده رمزنگاری کسپرسکی ازشریان‌های حیاتی سازمان‌ها مراقبت می‌نماید

جلوگیری از حمله هکرها

سارقان سایبری هر روزه به استفاده از آسیب پذیری های پچ نشده روی می‌آورند و از این طریق حملات خود را برای سرقت داده‌های سازمانی ترتیب می‌دهند. قابلیت اسکن و مدیریت پچ کسپرسکی این شرایط را برای کاربران فراهم ساخته که از طریق مدیریت متمرکز تشخیص تهدیدات از خطرات احتمالی مطلع شوند.

ارتقا بهره‌وری

با پیشرفت روزانه تکنولوژی و گسترده شدن کسب و کار ها مدیریت وظایف سازمانی نیز به همان اندازه دشوار می‌گردد. نسخه Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced در راستای برقراری امنیت سیستم‌های سازمانی، مدیریت وظایفی از قبیل اجرا، رفع ایرادات سیستمی، نظارت بر عملکرد کاربران و … را آسان می‌نماید.

پوشش همه جانبه نیازهای امنیتی سازمان

نسخه Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced این امکان را برای کاربران سازمانی خود فراهم ساخته تا هر زمان که به یکی از راه کارهای امنیتی هدفمند نیازمند بودند، با استفاده از قابلیت Target Security راه‌کارهای امنیتی مورد نیاز خود را به آن بیافزایند. این قابلیت باعث افزایش میزان امنیت سازمان در بخش‌های مهم ذخیره سازی، ایمیل‌ها، درگاه‌های آنلاین و… می‌شود.

مدیریت آسان

این نسخه امنیتی کانفیگ شده می‌باشد و این امکان را برای کاربران سازمانی فراهم ساخته تا بلافاصله پس از نصب این نسخه، سیستم‌های خود را مدیریت و کنترل نمایند. علاوه بر این نسخه یاد شده دارای یک کنسول ساده و یکپارچه امنیتی می‌باشد که گروه‌های پشتیبانی فناوری اطلاعات سازمان‌ها با تکیه بر آن می‌توانند سیاست‌های مدیریتی را برای سیستم عامل‌های خود پیاده سازی نمایند.

مدیریت سیستم های سازمانی با kaspersky advanced

 • افزایش بهره‌­وری سیستم عامل

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced فرایند همانند سازی تصاویر را به صورت خودکار اجرا می‌نماید و از این طریق این امکان را برای کاربران سازمانی خود فراهم می‌سازد تا از سیستم عامل خود به صورتی بهینه استفاده نمایند و در به کارگیری زمان صرفه‌جویی کنند.

 • مدیریت دارایی‌های سیستمی سازمان‌ها

دارایی های سیستمی در سازمان‌ها شامل سخت افزار، نرم افزار و لایسنس ها می‌شود. با توجه به پیشرفت روز افزون دنیای آی تی نظارت و مدیریت همه جانبه دارایی‌های سزمانی بدون وجود یک ابزار کارآمد مدیریتی در برقراری امنیت شبکه، امکان پذیر نمی‌باشد. این در حالی است که نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced به صورت خودکار آدرس تمامی دارایی‌های سیستمی سازمان را در قسمت ثبت سخت افزاری و نرم افزاری ثبت می‌نماید که این عمل در نهایت منجر به سهولت نظارت و مدیریت دارایی‌های سیستمی سازمان‌ها می‌شود.

رفع ایرادات نرم ‌‏افزاری از راه دور با kaspersky advanced

این نسخه امنیتی به کلیه سیستم های موجود در شبکه سازمانی از راه دور دسترسی دارد و مدیران سازمانی با تکیه بر این نسخه امنیتی می توانند مشکلات سیستمی سازمان را حتی از راه دور نیز برطرف سازند. علاوه بر این نسخه یاد شده این امکان را برای مدیران سازمانی فراهم ساخته تا از راه دور توانایی اجرای نرم افزارهای جدید را در سازمان داشته باشند. مدیران شبکه می توانند از طریق یک ایستگاه کاری محلی کل سایت را به روز رسانی نمایند و حجم بار وارده به شبکه را کاهش دهند.

 • مدیریت شبکه

نسخه امنیتی kaspersky advanced ورود کاربران به شبکه را مدیریت می‌نماید و از آن در برابر تهدیدات موجود محافظت می‌نماید. این نسخه توانایی شناسایی دستگاه‌های متصل به شبکه‌های سازمانی را میسر می‌سازد و به این امکان را فراهم می‌کند تا مدیران سازمانی به صورت خودکار مانع دسترسی کاربران غیر مجاز به شبکه سازمانی شوند. این ابزار حتی امکان ایجاد یک پورتال محبوس را برای مدیران ایجاد کرده تا مانع از دسترسی بازدیدکنندگان به داده‌های سازمانی شود. 

ایجاد امنیت سیار به کمک kaspersky advanced

 • مدیریت برنامه ها

با استفاده از نسخه Kaspersky Endpoint Security for Business Advancedامکان شناسایی برنامه های قابل اجرا در ابزارهای سیار قابل دسترسی به شبکه برای سازمان ها وجود دارد. این به این معنی است که می توان یک سیاست مجاز پیش فرض و با حتی منع پیش فرض تعریف نمود تا برنامه های مورد نظر در لیست سیاه قرار گیرند و دیگر امکان اجرای آن ها در شبکه سازمانی وجود نداشته باشد.

 • ضد سرقت

اگر یکی از ابزارهای ذخیره سازی سیار سازمانی مفقود گردد، نسخه امنیتی یاد شده این امکان را برای کاربران سازمان فراهم می‌سازد تا با تکیه بر قایلیت‌های کنترل کننده از راه دور، ابزار سیار مورد نظر را قفل و دسترسی به داده‌های آن را مسدود سازند. این نسخه با در اختیار داشتن قابلیت Sim Watch کسپرسکی به صورت خودکار شماره‌های تلفن جدید را برای کاربر ارسال می‌نماید و شرایطی را فراهم می‌سازد تا کاربر بتواند ابزار مورد نظر را از راه دور قفل و دسترسی به آن را از بین ببرد.

رمز نگاری اطلاعات سازمانی

این نسخه امنیتی زمینه‌ای فراهم ساخته تا داده‌های مهم سازمانی رمزنگاری شوند. این قابلیت در نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced از طریق ویژگی FLE امکان‌پذیر می‌باشد و فایل‌ها و فولدرها با این خاصیت به صورت جداگانه رمزگذاری می‌شوند.

کنترل کننده های سازمانی

 • تنظیم لیست سفید

ویژگی White Listing در این نسخه امنیت برنامه های اجرایی مرسوم را ارزیابی و سطح اطمینان به کارگیری آن ها را در فضای شبکه مشخص می نماید. نسخه های به روز رسانی شده این ابزار امنیتی از طریق شبکه موسوم بر Cloud برای سیستم های مورد نظر ارسال می گردد. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که کمپانی کسپرسکی تنها شرکت امنیتی می باشد که لیست سفید مخصوص خود را ارائه می دهد و تیم های پشتیبانی به صورت مستمر آپدیتهای جدید این لیست را در اختیار کاربران قرار می دهند.

 • مدیریت وب گردی

این نسخه با تکیه بر ابزارهای کنترل وب مانع از دسترسی سازمانی به وب سایت های آلوده می گردد. با استفاده از قابلیت Web Control می توان بر عملکردهای وب گردی کابران سازمان نظارت و میزان دسترسی آن ها را مشخص و محدود نمود. 

 • کنسول متمرکز مدیریت سازمان

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced مجهز به یک کنسول مدیریتی یکپارچه می‌باشد که به صورت مستمر عملکرد تمامی فعالیت‌های موجود در شبکه‌های سازمانی را نظارت و مدیریت می‌نماید. با تکیه بر این ویژگی نحوه انجام وظایف کنترل امنیت مدیریتی نیز آسان می‌گردد.

آنتی بدافزار ایستگاه‌های کاری سازمان‌ها

 • برقراری امنیت در محیط‌های ناهمگن IT برای طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها
 • نظارت مستمر و خودکار بر عملکرد برنامه‌های اجرایی از طریق System Watcher
 • حفاظت از سیستم‌های سازمانی در مقابل به روز ترین بدافزارهای موجود
 • آنتی بدافزار ایستگاه‌های کاری سازمان‌ها
 • برقراری امنیت در محیط‌های ناهمگن IT برای طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها
 • نظارت مستمر و خودکار بر عملکرد برنامه‌های اجرایی از طریق System Watcher
 • حفاظت از سیستم های سازمانی در مقابل به روز ترین بدافزارهای موجود
 • تشخیص سریع بد افزارها با تکیه بر خاصیت تشخیص فوری Kaspersky’s Urgent Detection System کسپرسکی
 • ارائه سطوح بالایی از برقراری امنیت با استفاده از قابلیت Active Disinfection
 • مسدود نمودن فرایند حمله به شبکه‌های سازمانی با استفاده از قابلیت  Network AttackBlocker

رمز نگاری ایمن در kaspersky advanced

 • هماهنگی با سایر فناوری‌های امنیتی قابل ارائه کسپرسکی
 • فراهم ساختن امکان رمزنگاری در دو سطح FLE و FDE
 • مدیریت و کنترل میزان دسترسی کاربران سازمانی به برنامه‌ها
 • امکان بازیابی پسوردهای کاربران سازمانی

آنتی بد افزار برای سرورهای شبکه های سازمانی

 • قابلیت کنترل آسان و انعطاف در گزارش دهی
 • پشتیبانی قوی و دارای گواهی VMware Ready
 • حفاظت از سیستم‌های شبکه سازمانی در محیط‌های ناهمگن آی تی

ویژگی های فنی

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced در بر گیرنده برنامه های زیر می‌باشد:

 • Kaspersky Security Center (شامل مدیریت سیستم‌ها و مدیریت ابزارهای سیار و امنیت آنها)
 •  Kaspersky Endpoint Security برای ویندوز
 • Kaspersky Endpoint Security
 • Kaspersky Endpoint Security برای سیستم عامل Mac
 • Kaspersky Endpoint Security برای سیستم عامل لینوکس
 • Kaspersky Endpoint Security برای Novell NetWare
 • Kaspersky Endpoint Security برای نسخه Enterprise
 • Kaspersky Endpoint Security برای فایل سرور لینوکس

شما همواره می توانید از طریق قسمت تماس با ما، نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced را خریداری نمائید. هم چنین تیم پشتیبانی ما در پرولاین به صورت مستمر در حال پاسخگویی به سوالات احتمالی شما کاربر گرامی در ارتباط با kaspersky advanced خواهد بود.

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products