امنیت کسب و کارها از طریق Kaspersky Endpoint Security for Business Core

   نویسنده: نگار پورجواد
                               سه شنبه، 24 آذر 1398       مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

در دنیای دیجیتال امروز نزدیک به 125000 ویروس و تهدیدات مخرب روزانه امنیت سیستم عامل ها و دستگاه های هوشمند کاربران را تحت تاثیر قرار می دهد. این در حالی است که دیگر صرفا اتکا به امنیت مبتنی بر Signature برای برقراری امنیت لازم در سیستم عامل ها کافی نیست. نسخه امنیتی  Kaspersky Endpoint Security for Business Core در برگیرنده فناوری های پیشرفته حوزه IT برای مقابله با تهدیدات امنیتی می باشد که شامل برنامه هایی مانند حفاظت مبتنی بر Signature، امنیت مبتنی بر Cloud و حفاظت پیشگیرانه می باشد. برنامه های ذکر شده حفاظتی چند لایه از سیستم عامل کاربران، در برابر تهدیدات ارائه می دهند و مانع از نفوذ تهدیدات به سیستم کاربران می شوند.

Kaspersky Endpoint Security for Business Core

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core ویژگی های برتر امنیتی را شامل می شود:

 • انعطاف پذیری

Kaspersky Endpoint Security for Business Core این امکان را برای کاربران فراهم ساخته تا بر حسب نیاز های امنیتی خود تغییرات لازم را تعریف و اجرا کنند تا امنیت هماهنگی را مطابق با نیازهای خود در بخش های ذخیره سازی، سرور فایل ها، ایمیل ها، درگاه های اینترنتی و … پیاده سازی نمایند. کاربران همواره می توانند تمامی فعالیت های ذکر شده را از طریق یک کنسول مدیریتی متمرکز مدیریت نمایند تا به بالاترین نتیجه در برقراری امنیت سیستم نائل شوند.

 • آنتی بد افزار قوی

این نسخه امنیتی حتی برای تهدیدات جدیدی که هنوز در پایگاه داده ای امضا ثبت نشده اند نیز حفاظت قابل توجهی را بروز می دهد. علاوه بر آن نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core از طریق تشخیص مبتنی بر Signature و فناوری های مبتنی بر Cloud بد افزارهای موجود را به بهترین شکل ممکن شناسایی می نماید.

 • مقابله با هکرها

داده ها و اطلاعات حیاتی در سیستم عامل های مورد استفاده کاربران غالبا مورد تهدید و حملات هکرها واقع می شود. په بسا از دست رفتن بسیاری از داده های حساس منجر به بروز صدمات جبران ناپذیری می شود.  فایروال پیشرفته کمپانی Kaspersky از سرورهای موجود در شبکه های متصل محافظت می نماید و مانع از دسترسی سود جویان به داده های ارزشمند کاربران می گردد.

 • مدیریت آسان

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core کانفیگ شده و بلافاصله پس از نصب بر روی سیستم عامل کاربران، کار حفاظت از د اده های سیستمی را آغاز می نماید. این نسخه دربردارنده ویژگی مهم Security Center نیز می باشد که از طریق آن می توان تمامی فعالیت های امنیتی داده ها را به راحتی مدیریت نمود.

با پرولاین همراه باشید تا در ادامه به بررسی سایر ویژگی های مهم این ابزار امنیتی قدرتمند بپردازیم:

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core امنیت لازم را برای پلتفرم هایی که در لیست خود معرفی کرده، ارائه می دهد:

 • نسخه Windows از جمله Windows 8
 • Linux
 • Mac

کنسول مدیریتی یکپارچه

 • مصرف بهینه منابع

پشتیبانی کلیه فعالیت های امنیتی Kaspersky بر عهده یک تیم متخصص واحد بوده و به همین دلیل این امکان را برای کاربران فراهم ساخته تا تمامی ساز و کارهای امنیتی مورد نظر در قالب یک کنسول کاملا یکپارچه جهت سهولت در مدیریت و صرفه جویی در زمان، در دسترس آن ها قرار گیرد. وجود این کنسول در نهایت منجر به ارائه امنیت سازمان یافته و کاهش بار وارد شده بر منابع IT می گردد.

 • پشتیبانی

کمپانی Kaspersky ساز و کارهای امنیتی متنوعی را جهت ارائه خدمات کارآمد به کاربران، در پلتفرم های Mac، Windows و لینوکس منتشر کرده است. همین امر منجر به مدیریت آسان راه کارهای امنیتی در شبکه های پراکنده شده است.

 • کنسول مدیریت واحد

کمپانی Kaspersky دربردارنده نوعی کنسول مدیریتی واحد و متمرکز امنیتی می باشد که مدیریت تمامی راه کارهای امنیتی موجود در سیستم را از جمله به روز رسانی آنتی بد افزارها، بررسی امنیت شبکه های متصل و … را برای کاربران آسان نموده است.

آنتی بد افزار برای ایستگاه های کاری

 • تحلیل عملکرد

ویژگی System Watcher در نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core، زمانی که برنامه ای در سیستم عامل کاربران اجرا می شود بلافاصله عملکرد مربوط به آن را بررسی و تحلیل می نماید و خدمات امنیتی پیشگیرانه ای را ارائه می دهد. در صورت مواجه شدن با رفتار مشکوکی از طرف برنامه مزبور، آن را مسدود و سیستم را به وضعیت اولیه خود باز می گرداند.

 • تشخیص فوری

این ویژگی باعث می شود تا قبل از این که امضایی برقرار گردد، پایگاه داده ای Kaspersky با اطلاعات و داده های مرتبط با بدافزار مورد نظر به روز رسانی شده و به این ترتیب عکس العمل امنیتی مناسب با بدافزار مورد نظر را ارائه می دهد.

 • اسکن خودکار

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core به صورت خودکار هر فایلی را به محض ایجاد، اجرای برنامه و … بررسی و اسکن می نماید. کاربران می توانند هر زمان که مایل هستند عملیات اسکن را برای تمامی فایل ها، دایرکتوری ها، فایل های متصل به شبکه و … انجام دهند.

 • رفع تهدید مستمر

ویژگی Active Disinfection گزینه های تهدید آمیز را در پایین ترین سطح از سیستم عامل خنثی می نماید و بدین ترتیب حفاظت مورد اطمینانی را برای سیستم عامل کاربران فراهم می آورد.

 • امنیت مبتنی بر Cloud

بخش امنیتی کمپانی Kaspersky به یک شبکه یک پارچه از اطلاعات میلیون ها کاربر کسپرسکی متصل است که همگی آن ها اطلاعات ناشی از رفتارهای مشکوک و تهدید آمیز سیستمی را در این شبکه به اشتراک گذاشته اند. همین امر منجر شده تا بخش امنیتی کسپرسکی به سرعت تهدیدات موجود را شناسایی و پاسخ های مناسبی را به نسبت به آن ها اعمال نماید. مطالعات شرکت های تحقیقاتی حاکی از آن است که این شبکه امنیتی تنها در 0.02  ثانیه تهدیدات لازم را شناسایی و به آن ها پاسخ می دهد.

 • به روز رسانی مستمر

کمپانی Kaspersky حتی به صورت منظم تری از رقبای امنیتی خود نسخه های به روز رسانی شده خود را به بازار عرضه می نماید. به روز رسانی نسخه های امنیتی فشار وارده بر CPU ها، Hard Driver ها و .. را کاهش داده و آن را به حداقل می رساند، در نتیجه منابع پردازشی بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 • مسدود کننده

نسخه امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business Core ویژگی مهمی را تحت عنوان مسدود کننده حملات شبکه را به کاربران ارائه می دهد و از طریق این ویژگی فعالیت های مشکوک موجود در شبکه را شناسایی و بر اساس موارد از پیش تعریف شده عکس العمل مناسب را در پیش می گیرد.

 • سیستم پیشگیری از اعمال تهدید

Firewall کسپرسکی با مدیریت ترافیک عبوری بر اساس پورت، آدرس IP و …، از سیستم عامل کاربران در برابر خطرات امنیتی محافظت می نماید.

برنامه های داخلی نسخه Kaspersky Endpoint Security for Business Core

 • Kaspersky Endpoint Security for Mac
 • Kaspersky Endpoint Security for Windows
 • Kaspersky Security Center
 • Kaspersky Endpoint Security for Linux

پرولاین یک فروشگاه تخصصی در حوزه فروش آنتی ویروس و لایسنس های اورجینال می باشد. تیم پشتیبانی ما در پرولاین با بهره گیری از دانش به روز آی تی در زمینه امنیت شبکه، رایانه های شخصی و … کاربران را در انتخاب و خریداری بهترین گزینه امنیتی متناسب با سیستم عامل مورد استفاده آن ها یاری می دهد. شما همواره می توانید با مراجعه به این لینک نسخه امنیتی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و به همراه تخفیف های موجود از فروشگاه اینترنتی پرولاین خریداری نمایید.

منبع: Kaspersky.com

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products