در سازمان خود، امنیت را با کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی برقرار کنید

کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی چگونه سازمان شما را به جای امن تری تبدیل میکند؟

نسترن قلاحق   نویسنده: نسترن قلاحق
                               چهارشنبه، 2 مرداد 1398       مدت زمان مطالعه: 20 دقیقه

کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی دستگاه های هوشمند درون سازمانی را از جمله کامپیوترها، لپ تاپ های کارکنان، گوشی های هوشمند، تبلت های مورد استفاده سازمانی و سرورهای موجود را محافظت و مدیریت می نماید. در این مقاله پرولاین قصد دارد شما را بیش از پیش با این محصول آشنا نماید. با ما همراه باشید.


از جنبه های مهم در توسعه کسب و کار هر سازمانی، توجه به جریان هزینه ای ایجاد شده با توجه به مقیاس جدید گسترش یافته سازمان می باشد. یکی از مهم ترین مسائل حائز اهمیت در این بخش توجه به برقراری امنیت سازمان در وضعیت جدید می باشد. راه کارهای امنیتی موجود در سازمان ها عموما دست و پا گیر هستند، این راه کارها اغلب با میزان گسترش مقیاس سازمان سازگار نبوده و یا انطباق آن ها با وضعیت گسترش یافته مهارت و صرف زمان زیادی را می طلبد. Kaspersky Small Office Security یکی از ابزارهای قدرتمند امنیتی می باشد که متناسب با محیط کسب و کارهای کوچک طراحی و برنامه ریزی شده است. از جمله مهم ترین ویژگی های این ابزار امنیتی سهولت در استفاده کاربران می باشد. هم چنین این محصول با توجه به در اختیار داشتن فناوری های روز امنیتی از مزیت های ارزشمندی چون حفاظت سرمایه، اعتبار سازمان و اطلاعات محرمانه مشتریان سازمانی برخوردار است.

 

کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی


قابلیت های Kaspersky Small Office Security

  • جلوگیری از سرقت اطلاعات و دیتاهای حساس درون سازمانی از جمله اطلاعات مشتریان
  • دربردارنده فناوری ضد سرقت جهت محافظت از گوشی های هوشمند کارکنان
  • در برگیرنده خاصیت ضد فیشینگ و تهدیدات امنیتی
  • محافظت از سیستم های رایانه ای درون سازمانی، سرورها و سیستم های موجود در سازمان در مقابل بدافزارها
  • سهولت در استفاده و دسترسی از راه دور به کارکنان و سایر افراد موجود در سازمان
  • مجهز به خاصیت مهم Safe Money (در سیستم های اندرویدی و مک) جهت برقراری امینیت هرچه بیشتر در تراکنش های مالی و بانکی آنلاین

با ما در پرولاین همراه باشید تا در ادامه به بررسی تخصصی ویژگی های مهم نسخه امنیتی Kaspersky Small Office Security بپردازیم:

حفاظت از سیستم های مک، اندرویدی و سیستم های PC

کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی (Kaspersky Small Office Security) با تکیه بر فناوری Cloud و اسکن ابری و فناوری پیشرفته آنتی بدافزار موجود در بخش گسترده ای از دستگاه های مورد استفاده سازمان و هم چنین پشتیبانی تیمی قوی، امنیت کسب و کار شما را تضمین می نماید. این نسخه امنیتی با تکیه بر فناوری های برتر، امنیت کامپیوترهای مک، تبلت های اندرویدی، سرورهای سازمانی و سیستم های ویندوز را به ارمغان می آورد.

این در حالی است که تمامی نرم افزارهای موجود در سیستم عامل های مورد استفاده کارکنان هر سازمانی از ضعف حفره های امنیتی برخوردارند و مهاجمان سودجو با یافتن این حفره ها به سیستم های سازمانی نفوذ می نمایند. سودجویان به این شیوه امنیت سازمان را تهدید میکنند. اما Kaspersky Small Office Security با تکیه بر خاصیت AEP مانع از نفوذ مهاجمان سایبری به سیستم عامل های  موجود در سازمان می شود. AEP طیف گسترده ای از نرم افزارهای کاربردی سازمانی از جمله آفیس، اینترنت اکسپلورر، جاوا و … را پوشش می دهد و حفاظت چندین برابری به کاربران سیستم های سازمانی هدیه میدهد.

کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی و گسترش امینیت سازمانی

کسب و کارهای با مقیاس کوچک برای بهبود وضعیت امنیتی درون سازمانی خود اغلب با دو گزینه مواجه خواهند بود:

  • استفاده از محصولات کاربر محور: این راه کار عموما فاقد بسیاری از قابلیت های امنیتی لازم در فضای سازمانی می باشد.
  • محصولات امنیتی پیچیده: این راه کار در سازمان های بزرگ و مجهز به تیم های پشتیبانی IT قدرتمند جهت برقراری امنیت سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.

اما نسخه امنیتی Kaspersky Small Office Security متناسب با برقراری امنیت در محیط کسب و کارهای کوچک طراحی و برنامه ریزی شده، لذا در مقایسه با سایر ابزارهای امنیتی از قابلیت های وسیع تری برخوردار می باشد. این نسخه امنیتی از جنبه سهولت در استفاده و پشتیبانی قوی برخوردار است.

حفاظت از امنیت تراکنش های بانکی آنلاین

در دنیای امروز صرف زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که در صرفه جویی زمان بسیار حائز اهمیت است. استفاده از تراکنش های مالی به صورت آنلاین می باشد. این عملیات علاوه بر اینکه مزایای زیادی به همراه دارد، گاهی مورد هدف سود جویی سارقان سایبری قرار می گیرد. در نهایت منجر به از دست رفتن سرمایه و اطلاعات مالی کاربران می شود. Kaspersky Small Office Security با تکیه بر فناوری های امنیتی پیشرفته شماره کارت های اعتباری، اطلاعات مالی و دیتاهای حساب کاربران را در مقابل حمله سارقان اینترنتی حفاظت می نماید. Kaspersky Small Office Security این کار را از طریق موارد زیر انجام می دهد:

  • برخورداری از خاصیت Secure Keyboard در سیستم عامل های ویندور و پشتیبانی قوی Virtual Keyboard در دو سیستم عامل ویندوز و Mac
  • برخورداری از فناوری امنیتی Safe Money و ایجاد لایه اضافی امنیتی در هنگام انجام تراکنش های مالی و بانکی آنلاین، در سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز و مک

ارتقاء بهره وری در سازمان

در برخی موارد دسترسی کارکنان سازمان به اینترنت منجر به بارگذاری فایل های مخرب روی سیستم عامل های درون سازمانی می شود که در نهایت لطمه بزرگی به امنیت سازمان خواهد زد. نسخه Kaspersky Small Office Security با برخورداری از ابزار Web Control این امکان را فراهم می سازد تا سطح دسترسی به اینترنت برای هریک از کارکنان به صورت جداگانه تعریف و مشخص گردد. این خاصیت با اعمال محدودیت در دسترسی به اینترنت و دامنه برخی سایت های مخرب همراه است. هم چنین این ویژگی مانع از دسترسی سیستم های سازمانی به فایل های مشکوک و دارای محتوای آلوده خواهد شد.

برقراری امنیت در فضای سازمانی از راه دور

دسترسی از راه دور یکی از قابلیت های مهم در ابزار های امنیتی محسوب می شود. با وجود حملات سایبری و یا خطر سرقت و گم شدن دستگاه های هوشمند کاربران، ممکن است اطلاعات مهم سازمانی موجود در این دستگاه ها نیز نیز مورد تهدید واقع شود. از این رو ­­ Kaspersky Small Office Security راه کارهای امنیتی قدرتمندی را جهت جلوگیری از این مشکل در نظر گرفته است. این نسخه امنیتی کسپرسکی با فیلترینگ پیام ها و تماس های کاربران مانع از دسترسی سارقان به اطلاعات محرمانه سازمانی می شود. هم چنین این ابزار قدرتمند ضد سرقت به هنگام از دست دادن دستگاه های هوشمند کاربران گوشی های سرقت رفته را مسدود، تمامی اطلاعات محرمانه سازمانی را پاک سازی و گوشی های همراه را دریابی می نماید.

حفاظت از دیتاهای محرمانه سازمانی

مهم ترین سرمایه هر سازمانی دیتاها و اطلاعات محرمانه آن سازمان محسوب می شود. در نتیحه از دست رفتن اطلاعات مهم سازمانی خسارت های جبران ناپذیری را به سازمان ها وارد می نماید. کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی جهت برقراری و حفظ امنیت داده های مهم سازمانی از فناوری های پیشرفته ای استفاده می نماید. این نسخه امنیتی از طریق رمز گذاری دیتاهای مهم و فایل های موجود در سرورهای سازمانی مانع از دسترسی سارقان سایبری به این اطلاعات می شود. این نسخه هم چنین از اطلاعات موجود در سیستم های کاربران فایل بک آپ تهیه می نماید و مانع از از دست رفتن اطلاعات سازمانی در صورت اختلال در سرورها و … می شود.

حفاظت در برابر خطرات اینترنتی

نسخه امنیتی حاضر با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری های روز امنیتی دنیا مانع از دست رفتن امنیت سازمان ها می شود. این نسخه در مواجه با فایل های خطرناک یا آدرس های اینترنتی مشکوک، کاربران را از طریق File Advisor و URL Advisor آگاه می نماید. هم چنین هرزنامه ها و پیام های دروغین از طریق ویژگی Anti-Spam فیلتر می شوند. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که خاصیت File Advisor و Anti-Spam در سیستم عامل مک و  File Advisor و URL Advisor در سیستم عامل اندروید تعبیه نشده است.

برخورداری از هویت سازمانی ایمن

استفاده از گذرواژه های قدرتمند یکی از عوامل مهم در حفظ امنیت حساب های کاربری در سازمان ها محسوب می شود. اما مسئله به خاطر سپردن گذرواژه های پیچیده امری دشوار است که همگی در طول روز با آن مواجه هستیم. Kaspersky Small Office Security با تکیه بر قابلیت Kaspersky Password Manager گذرواژه هایی ایمن و در عین حال پیچیده را برای حساب های کابری سازمانی در تمامی دستگاه های الکترونیکی فراهم می سازد که این گذر واژه ها در سیستم عامل های مک، اندروید، آی پد و آیفون قابل دسترسی می باشند. این قابلیت هم چنین  گذرواژه ها را به صورت خودکار در حساب های کاربران پیاده سازی می نماید که در این صورت نیازی نیست تا کابران روزانه تمامی گذرواژه های پیچیده خود را به خاطر بسپارند.

سهولت در مدیریت امنیتی سازمانی

سازمان های کوچک روزانه با فعالیت های بزرگ و کوچک درون سازمانی و برون سازمانی روبرو هستند. مدیریت این فعالیت ها و تمرکز بر برقراری امنیت آنها یکی از مسائل مهم هر سازمانی محسوب میشود. کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی برای مدیریت فعالیت های روزانه درون سازمانی از یک استراتژی پیشرفته مبتنی بر فناوری Cloud استفاده می نماید. که این فناوری از قابلیت راه انداری و استفاده آسانی برخوردار است. این ویژگی دسترسی به کنسول مدیریتی را از طریق وب امکان پذیر مینماید. این به این معنا است که کارکنان سازمان و تیم پشتیبانی IT از هر نقطه ای می توانند امنیت سازمان را مدیریت نمایند.

شما همواره می توانید با مراجعه به این لینک نسخه امنیتی Kaspersky Small Office Security را خریداری و از پشتیبانی تیم مجرب و متخصص پرولاین جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر از محصول یاد شده برخوردار شوید.

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products