با Kaspersky Small Office Security در کسب و کار خود امنیت را تجربه کنید

با Kaspersky Small Office Security در کسب و کار خود امنیت را تجربه کنید

نسترن قلاحق

   نویسنده: نسترن قلاحق

                               سه شنبه، 2 مهر 1398       مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

از جنبه های مهم در توسعه کسب و کار هر سازمانی، توجه به جریان هزینه ای ایجاد شده با توجه به مقیاس جدید گسترش یافته سازمان می باشد. یکی از مهم ترین مسائل حائز اهمیت در این بخش توجه به برقراری امنیت سازمان در وضعیت جدید می باشد. راه کارهای امنیتی موجود در سازمان ها عموما دست و پا گیر هستند، این راه کارها اغلب با میزان گسترش مقیاس سازمان سازگار نبوده و یا انطباق آن ها با وضعیت گسترش یافته مهارت و صرف زمان زیادی را می طلبد. در این مقاله پرولاین قصد دارد تا شما را با قابلیت های جدیدی از این محصول آشنا کند.


Kaspersky Small Office Security در کسب و کار یکی از ابزارهای قدرتمند امنیتی می باشد که متناسب با محیط کسب و کارهای کوچک طراحی و برنامه ریزی شده است. از جمله مهم ترین ویژگی های این ابزار امنیتی سهولت در استفاده کاربران می باشد، هم چنین این محصول با توجه به در اختیار داشتن فناوری های روز امنیتی از مزیت های ارزشمندی چون حفاظت سرمایه، اعتبار سازمان و اطلاعات محرمانه مشتریان سازمانی برخوردار است. Kaspersky Small Office Security دستگاه های هوشمند درون سازمانی را از جمله کامپیوترها، لپ تاپ های کارکنان، گوشی های هوشمند، تبلت های مورد استفاده سازمانی و سرورهای موجود را مدیریت می نماید.

 

ویندوز دیفندر
ویندوز دیفندر

قابلیت های Kaspersky Small Office Security در کسب و کار

  • جلوگیری از سرقت اطلاعات و دیتاهای حساس درون سازمانی از جمله اطلاعات مشتریان
  • در بردارنده فناوری ضد سرقت جهت محافظت از گوشی های هوشمند کارکنان
  • در برگیرنده خاصیت ضد فیشینگ و تهدیدات امنیتی
  • محافظت از سیستم های رایانه ای درون سازمانی، سرورها و سیستم های موجود در سازمان در مقابل بدافزارها
  • سهولت در استفاده و دسترسی از راه دور به کارکنان و سایر افراد موجود در سازمان
  • مجهز به خاصیت مهم Safe Money (در سیستم های اندرویدی و مک) جهت برقراری امینیت هرچه بیشتر در تراکنش های مالی و بانکی آنلاین

با ما در پرولاین همراه باشید تا در ادامه به بررسی تخصصی ویژگی های مهم نسخه امنیتی Kaspersky Small Office Security بپردازیم:

حفاظت از سیستم های مک، اندرویدی و سیستم های PC

Kaspersky Small Office Security در کسب و کار با تکیه بر فناوری Cloud و فناوری پیشرفته آنتی بدافزار موجود در بخش گسترده ای از دستگاه های مورد استفاده سازمان و هم چنین پشتیبانی تیمی قوی، امنیت کسب و کار شما را تضمین می نماید. این نسخه امنیتی با تکیه بر فناوری های برتر دنیای دیجیتال امنیت کامپیوترهای مک، تبلت های اندرویدی، سرورهای سازمان و سیستم های ویندوز را به ارمغان می آورد.

این در حالی است که تمامی نرم افزارهای موجود در سیستم عامل های مورد استفاده کارکنان هر سازمانی از ضعف حفره های نرم افزاری برخوردارند و مهاجمان سودجو با یافتن این حفره ها به سیستم های سازمانی نفوذ می نمایند و امنیت آن ها را تهدید می کنند. اما Kaspersky Small Office Security در کسب و کار با تکیه بر خاصیت AEP مانع از نفوذ مهاجمان سایبری به سیستم عامل های  موجود در سازمان می شود. AEP طیف گسترده ای از نرم افزارهای کاربردی سازمانی از جمله آفیس، اینترنت اکسپلورر، جاوا و … را پوشش می دهد و حفاظتی چندین برابر به کاربران سیستم های سازمانی هدیه می دهد.

 

گسترش امینیت سازمانی

کسب و کارهای با مقیاس کوچک برای بهبود وضعیت امنیتی درون سازمانی خود اغلب با دو گزینه مواجه خواهند بود:

  • استفاده از محصولات کاربر محور: این راه کار عموما فاقد بسیاری از قابلیت های امنیتی لازم در فضای سازمانی می باشد.
  • محصولات امنیتی پیچیده: این راه کار در سازمان های بزرگ و مجهز به تیم های پشتیبانی IT قدرتمند جهت برقراری امنیت سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.

اما نسخه امنیتی Kaspersky Small Office Security متناسب با برقراری امنیت در محیط کسب و کارهای کوچک طراحی و برنامه ریزی شده، لذا در مقایسه با سایر ابزارهای امنیتی از قابلیت های وسیع تری برخوردار می باشد. این نسخه امنیتی از جنبه سهولت در استفاده و پشتیبانی قوی برخوردار است.

حفاظت از امنیت تراکنش های بانکی آنلاین

در دنیای امروز صرف زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که در صرفه جویی زمان بسیار حائز اهمیت است، استفاده از تراکنش های مالی به صورت آنلاین می باشد. این عملیات در عین مزایای زیادی که به همراه دارد گاهی مورد هدف سود جویی سارقان سایبری قرار می گیرد و در نهایت منجر به از دست رفتن سرمایه و اطلاعات مالی کاربران می شود. Kaspersky Small Office Security با تکیه بر فناوری های امنیتی پیشرفته شماره کارت های اعتباری، اطلاعات مالی و دیتاهای حساب کاربران را در مقابل حمله سارقان حفاظت می نماید. Kaspersky Small Office Security این کار را از طریق موارد زیر انجام می دهد:

  • برخورداری از خاصیت Secure Keyboard در سیستم عامل های ویندور و پشتیبانی قوی Virtual Keyboard در دو سیستم عامل ویندوز و Mac
  • برخورداری از فناوری امنیتی Safe Money و ایجاد لایه اضافی امنیتی در هنگام انجام تراکنش های مالی و بانکی آنلاین، در سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز و مک

ارتقای بهره وری در سازمان

در برخی موارد دسترسی کارکنان سازمان به اینترنت منجر به بارگذاری فایل های مخرب روی سیستم عامل های درون سازمانی می شود که در نهایت لطمه بزرگی به امنیت سازمان خواهد زد. نسخه Kaspersky Small Office Security با برخورداری از ابزار Web Control این امکان را فراهم می سازد تا سطح دسترسی به اینترنت برای هریک از کارکنان به صورت جداگانه تعریف و مشخص گردد. این خاصیت با اعمال محدودیت در دسترسی به اینترنت و دامنه برخی سایت های مخرب همراه است. هم چنین این ویژگی مانع از دسترسی سیستم های سازمانی به فایل های مشکوک و دارای محتوای آلوده خواهد شد.

برقراری امنیت در فضای سازمانی از راه دور

دسترسی از راه دور یکی از قابلیت های مهم در ابزار های امنیتی محسوب می شود. با وجود حملات سایبری و یا خطر سرقت و گم شدن دستگاه های هوشمند کاربران، ممکن است اطلاعات مهم سازمانی موجود در این دستگاه ها نیز نیز مورد تهدید واقع شود. از این رو ­­ Kaspersky Small Office Security راه کارهای امنیتی قدرتمندی را جهت جلوگیری از این مشکل در نظر گرفته است.

این نسخه امنیتی با فیلترینگ پیام ها و تماس های کاربران مانع از دسترسی سارقان به اطلاعات محرمانه سازمانی می شود. هم چنین این ابزار قدرتمند ضد سرقت به هنگام از دست دادن دستگاه های هوشمند کاربران گوشی های سرقت رفته را مسدود، تمامی اطلاعات محرمانه سازمانی را پاک سازی و گوشی های همراه را دریابی می نماید.

حفاظت از دیتاهای محرمانه سازمانی

مهم ترین سرمایه هر سازمانی دیتاها و اطلاعات محرمانه آن سازمان محسوب می شود. در نتیحه از دست رفتن اطلاعات مهم سازمانی خسارت های جبران ناپذیری را به سازمان ها وارد می نماید. Kaspersky Small Office Security جهت برقراری و حفظ امنیت داده های مهم سازمانی از فناوری های پیشرفته ای استفاده می نماید.

این نسخه امنیتی از طریق رمز گذاری دیتاهای مهم و فایل های موجود در سرورهای سازمانی مانع از دسترسی سارقان سایبری به این اطلاعات می شود. این نسخه هم چنین از اطلاعات موجود در سیستم های کاربران فایل بک آپ تهیه می نماید و مانع از از دست رفتن اطلاعات سازمانی در صورت اختلال در سرورها و … می شود.

حفاظت در برابر خطرات اینترنتی

نسخه امنیتی حاضر با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری های روز امنیتی دنیا مانع از دست رفتن امنیت سازمان ها می شود. این نسخه در مواجه با فایل های خطرناک یا آدرس های اینترنتی مشکوک، کاربران را از طریق File Advisor و URL Advisor آگاه می نماید. هم چنین هرزنامه ها و پیام های دروغین از طریق ویژگی Anti-Spam فیلتر می شوند. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که خاصیت File Advisor و Anti-Spam در سیستم عامل مک و  File Advisor و URL Advisor در سیستم عامل اندروید تعبیه نشده است.

برخورداری از هویت سازمانی ایمن

استفاده از گذرواژه های قدرتمند یکی از عوامل مهم در حفظ امنیت حساب های کاربری در سازمان ها محسوب می شود. اما مسئله به خاطر سپردن گذرواژه های پیچیده امری دشوار است که همگی در طول روز با آن مواجه هستیم. Kaspersky Small Office Security با تکیه بر قابلیت Kaspersky Password Manager گذرواژه هایی ایمن و در عین حال پیچیده را برای حساب های کابری سازمانی در تمامی دستگاه های الکترونیکی فراهم می سازد که این گذر واژه ها در سیستم عامل های مک، اندروید، آیپد و آیفون قابل دسترسی می باشند. این قابلیت هم چنین  گذر واژه ها را به صورت خودکار در حساب های کاربران پیاده سازی می نماید که در این صورت نیازی نیست تا کابران روزانه تمامی گذرواژه های پیچیده خود را به خاطر بسپارند.

سهولت در مدیریت امنیتی سازمانی

سازمان های کوچک روزانه با فعالیت های بزرگ و کوچک درون سازمانی و برون سازمانی روبرو هستند که مدیریت این فعالیت ها و تمرکز بر برقراری امنیت آن ها یکی از مسائل مهم هر سازمانی محسوب می شود. این نسخه برای مدیریت فعالیت های روزانه درون سازمانی از یک استراتژی پیشرفته مبتنی بر فناوری Cloud استفاده می نماید. که این فناوری از قابلیت راه انداری و استفاده آسانی برخوردار است. این ویژگی دسترسی به کنسول مدیریتی را از طریق وب امکان پذیر می نماید و این به این معنا است که کارکنان سازمان و تیم پشتیبانی IT از هر نقطه ای می توانند امنیت سازمان را مدیریت نمایند.

شما می توانید با ما تماس بگیرید و Kaspersky Small Office Security را خریداری و از پشتیبانی تیم مجرب و متخصص پرولاین جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر از محصول یاد شده برخوردار شوید.

بیشتر بخوانید

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!