Kaspersky Small Office Security

Kaspersky Small Office Security
Kaspersky Small Office Security

Kaspersky Small Office Security مختص کسب‌وکارهایی که دارای 5 تا 25 رایانه هستند طراحی‌شده است، این محصول دارای قابلیت نصب و مدیریت آسان است و در معتبرترین آزمون‌های امنیتی جهان بیشترین امتیازات را در بخش رایانه‌ای، لپ‌تاپ و دستگاه‌های تلفن همراه کسب نموده است. Kaspersky Small Office Security کسب‌وکارهای کوچک شمارا از حملات سایبری، سرقت‌های مالی و از دادن اطلاعات حفاظت می‌نماید.

مزیت‌های استفاده از Kaspersky Small Office Security

 • قابلیت نصب در کمتر از 10 دقیقه
 • قابلیت استفاده و کاربری آسان
 • حافظت از رایانه‌های Mac، رایانه‌های شخصی Windows و لپ‌تاپ از تهدیدات شناخته‌شده، تهدیدات ناشناس و تهدیدات پیشرفته
 • محافظت از سرورهای فایلی Windows
 • حفاظت پیشرفته علیه باج افزارها
 • رمزگذاری فایل‌ها و پشتیبانی از لایه‌های محافظتی سیستم‌عامل
 • پرداخت‌های الکترونیکی امن برای محافظت از سیستم‌عامل در برابر تهدیدات سایبری و کلاه‌برداری‌های آنلاین
 • قابلیت همگام‌سازی با Kaspersky Password Manager و ذخیره‌سازی رمزهای عبور کاربران

قابلیت تنظیم آسان و سریع

نصب سریع و آسان Kaspersky Small Office Security همراه با پیش‌فرض‌های منطقی و معقول می‌باشد، که این نصب کمتر از 10 دقیقه زمان می‌برد و حتی زمان کمتری برای مدیریت آن لازم است. این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که با آسودگی خاطر و بدون نگرانی بر روی کسب‌وکار خود متمرکز شوند.

از اطلاعات حساس خود محافظت کنید

نزدیک به 87% از کسب‌وکارهای کوچک معتقدند که از دست دادن و نشت اطلاعات و داده‌های مربوط به کسب‌وکار آن‌ها، جزو بزرگ‌ترین نگرانی‌های امنیتی بخش IT محسوب می‌شود. قابلیت پشتیبانی و رمزگذاری اطلاعات مشتریان، کاربران را قادر می‌سازد تا از نشت داده‌ها، اطلاعات مالی و … کسب‌وکار خود محافظت نمایند.

معاملات مالی خود را در امنیت کامل انجام دهید

لایه‌های چندگانه امنیتی به جلوگیری از نشت پول شرکت شما کمک می‌کند. هنگام دسترسی به وب سایت‌های مورد معامله و یا خریدهای آنلاین و الکترونیک با تکیه بر فناوری Safe Money مربوط به Kaspersky Small Office Security معاملات مالی خود را در امنیت کامل انجام دهید. Kaspersky Small Office Security هنگام انجام معاملات مالی، سیستم‌عامل شمارا قبل از باز کردن وب سایت‌های مربوطه در حالت محافظت شده قرار می‌دهد (این خاصیت تنها مختص به کامپیوتر و Mac طراحی شده است).

محافظت از رمز عبور، رمز کارت اعتباری و سایر رمزهای مورد استفاده کاربران

مدیریت و دسترسی به گذرواژه‌های خود، جزئیات مربوط به کارت‌های اعتباری و سایر موارد اطلاعاتی مهم در سیستم‌عامل‌های Windows، Mac، کامپیوترها و تلفن‌های همراه مبتنی بر Android و ios را تحت حفاظت و کنترل خود قرار دهید. درصورتی‌که به لپ‌تاپ، تبلت و یا تلفن‌های همراه خود دسترسی ندارید، می‌توانید به پورتال Kaspersky Small Office Security موجود در وب‌سایت Kaspersky مراجعه کنید، تا به‌تمامی موارد موردنیاز در مدیریت رمز عبور Kaspersky دسترسی داشته باشید.

استفاده محافظتی آسان در تمامی کسب‌وکارها

Kaspersky Small Office Security یکی از راهکارهای امنیتی است که به‌طور ویژه‌ای برای کسب‌وکارهای کوچک طراحی شده است. این محصول با بهره مندی از ابزار آنتی بدافزار پیشرفته و دیگر فناوری‌های امنیتی Kaspersky از دیتاهای مهم مربوط به کسب‌وکار شما اعم از سرمایه، هویت، اعتبار کسب‌وکار و اطلاعات محرمانه مشتریان شما محافظت می‌نماید. سهولت استفاده از Kaspersky Small Office Security آن را به راه‌کار امنیتی ایده آلی برای کسب‌وکارهای کوچک تبدیل نموده است.. با راه‌کارهای برتر Kaspersky دغدغه امنیت را نداشته باشید و با خیالی آسوده به توسعه کسب‌وکار خود بپردازید.

پورتال مدیریتی برای سهولت استفاده

در هرجایی هستید از طریق آدرس الکترونیکی ما به نشانی ksos.kaspersky.com، پورتال خود را مدیریت کنید. یک لوکیشن مرکزی انتخاب کنید که به شما اجازه می‌دهد تا لینک‌های نصبی را به کاربرانی که در سایر نقاط دوردست قرار دارند ارسال کنید. فایل‌های پشتیبانی فنی ایجاد کنید، نرم افزارهای Kaspersky Lab را از راه دور مدیریت کنید. هیچ‌گونه تجربه یا مهارت خاصی برای استفاده از این امکانات Kaspersky Small Office Security موردنیاز نیست.

محافظت از دستگاه‌های تلفن همراه

حفاظت از فن‌آوری امنیتی تلفن همراه Kaspersky بدین معنی است که اطلاعات مربوط به کسب‌وکار شما در حفاظت کامل باقی می‌ماند حتی زمانی که کارمندان از تلفن‌های همراه خود در موارد کاری و یا تحت وب استفاده می‌کنند. این محافظت در تلفن‌های همراه Android و رایانه‌ها به‌صورت قفل نمودن، پاک کردن و مکان‌یابی دستگاه‌های هوشمند ازدست‌رفته را شامل می‌شود.

امنیت وب‌سایت و ایمیل

Kaspersky Small Office Security اطلاعات مربوط به کسب‌وکار شمارا از طریق مسدود کردن سایت‌های مخرب، حفاظت می‌نماید و این کار را از طریق فیلتر نمودن ایمیل‌های فیشینگ و پیوست‌های مخرب و مسدود کردن پیام‌های مشکوک انجام می‌دهد. رمزهای عبور مربوط به مرورگرهای ناامن را حذف می‌نماید و حریم خصوصی سیستم‌عامل شمارا از طریق قابلیت “Do not track” محافظت می‌نماید.

 محافظت از اطلاعات حساس و شخصی

فن‌آوری مربوط به Back up گیری و رمزگذاری دیتاهای حساس در نسخه Kaspersky Small Office Security ، اطلاعات مربوط به کسب‌وکار شمارا از خطر از دست رفتن و ورود غیرقانونی به این اطلاعات نجات می‌دهد. این‌گونه ذخیره‌سازی داده‌ها یک لایه اضافی امنیتی، با قابلیت محافظت از رمزهای عبور سیستم‌عامل مورداستفاده شما ایجاد می‌نماید که باعث می‌شود دیتاهای مهم و حساس کسب‌وکار شما از چشم سارقان سایبری دور بماند.

به قدرت امنیتی ما اعتماد کنید

نتایج هیچ یک از نسخه‌های رقیب نمی‌تواند با میزان موفقیت Kaspersky Small Office Security در آزمون‌های امنیتی مطابقت داشته باشد. در سال 2017 محصولات Kaspersky در 86 آزمون بررسی امنیتی مستقل شرکت نمودند، و در 72 مورد به جایگاه اول دست یافتند، که این نشانه قدرت Kaspersky در برقراری امنیت سیستم‌عامل و دستگاه‌های هوشمند مورد استفاده کاربران می‌باشد.

سیستم‌های مورداستفاده برای نصب Kaspersky Small Office Security

 • Microsoft® Windows® 10 Home / Enterprise / PRO (TH1, TH2, RS1, RS2, RS3, RS4, RS5)
 • Microsoft Windows 8.1 Pro / Enterprise (SP 0 and Windows 8.1 Update)
 • Microsoft Windows 8 Pro / Enterprise (SP 0 or later)
 • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate (SP 0 or later)

موارد موردنیاز برای نصب Kaspersky Small Office Security روی سیستم‌عامل Windows، Laptop و Tablet

 • 1150 Mb فضای خالی روی هارد درایو مورد نظر
 • پردازشگری که از نسخه دستورالعمل SSE2 پشتیبانی می‌نماید
 • دسترسی به اینترنت (برای نصب و فعال‌سازی برنامه، استفاده از شبکه امنیتی Kaspersky Small Office Security و به‌روزرسانی پایگاه‌های داده و برنامه‌های کاربردی)
 • Microsoft Internet Explorer 8.0 یا بالاتر
 • Microsoft Windows Installer 3.0 یا بالاتر
 • NET Framework 4 یا بالاتر

Kaspersky Small Office Security 6 شامل برنامه‌های زیر می‌شود:

 • Kaspersky Small Office Security 6 برای کامپیوترهای شخصی
 • Kaspersky Small Office Security 6 برای پَروَنجا سرور
 • Kaspersky Internet Security برای Mac
 • Kaspersky Internet Security برای Android
 • Kaspersky Password Manager

در انتها پرولاین امیدوار است که کاربران گرامی با مطالعه مقاله حاضر از مزایای استفاده از Kaspersky Small Office Security آگاه شده باشند. شما می‌توانید با مراجعه به این لینک این محصول امنیتی را خریداری و از مزیت‌های مورداشاره آن در برقراری امنیت بهره‌مند شوید.

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products