نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira در یک نگاه

آنتی‌ویروس Avira برای موبایل

نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira
نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira

نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira در دو ورژن اندروید و ios طراحی شده است. در ادامه با پرولاین همراه باشید تا به ارائه توضیحات بیشتر درباره دو نسخه یاد شده بپردازیم.

آنتی‌ویروس Avira Pro برای اندروید

نمونه کارهای جامع آنتی‌ویروس Avira ، شامل آنتی‌ویروس گوشی همراه و تکنولوژی ضدسرقت نسبت به برنامه‌های مورداستفاده کاربران می‌باشد، که هم ارتباطات کاربران را ایمن کرده و هم سیستم‌عامل اندروید آن‌ها را بهبود می‌بخشد. در ادامه پرولاین به بررسی قابلیت‌های موجود در آنتی‌ویروس Avira مختص سیستم‌عامل اندروید می‌پردازد.

 • عملکرد عالی تنها با یک کلیک

بهینه‌ساز Avira گزینه‌های مخرب موجود در مرورگر شما و هم‌چنین فایل‌هایی که فضای تلفن همراه شما را بیهوده اشغال کرده است را حذف می‌کند و شما می‌توانید برای حفظ کارایی تلفن همراهتان در زمان پیک مصرف و هم چنین آزاد کردن فضای موجود، هشدارهایی که هنگام پاک کردن موبایل شما مورد نیاز است را برنامه ریزی کنید.

 • زمان‌بندی قفل برنامه‌ها

یکی از قابلیت‌های آنتی‌ویروس Avira برای تلفن همراه، فراهم کردن فرصتی است تا کاربران برنامه‌های خود را طبق زمان‌بندی مشخص به‌صورت خودکار در طول شبانه‌روز و طی ساعات کار قفل کنند. دز طول مدت‌زمانی که آن‌ها مشغول به کار هستند این یک ویژگی ایده آل برای دور نگه‌داشتن کودکان از برنامه‌های کاربردی موبایل مثل فیس‌بوک و … می‌باشد.

 • قفل GEO

این قابلیت از آنتی‌ویروس Avira این امکان را برای کاربران ایجاد می‌کند که برنامه‌های خود را در یک مکان مشخص قفل کنند. به‌این‌ترتیب که تنها لازم است آدرس موردنظر را روی نقشه وارد کنند تا شعاع لازم برای ایجاد “منطقه امن” تعیین گردد. بدین ترتیب در آن منطقه برنامه‌های انتخابی کاربران به‌طور خودکار قفل خواهد شد.

 • اسکنر Avira QR

کاربران تلفن‌های همراه همواره مورد تهدید اسکن کدهای QR قرار دارند. نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira با استفاده از یک روش سریع و مطمئن برای خواندن کدهای QR، از هویت و اطلاعات کاربران خود در برابر لینک‌های آلوده و Phishing محافظت می‌نماید.

 • مدیریت رمز عبور Avira

نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira، رمزهای عبور قوی و منحصربه‌فردی را برای تمامی حساب‌های کاربران خود ایجاد می‌کند، بدون اینکه کاربران نیاز به این داشته باشند که آن‌ها را به خاطر بسپارند، چراکه Avira آن‌ها را به‌صورت خودکار وارد می‌کند.

 • حفاظت از میکروفون تلفن همراه

نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira به کاربران نشان می‌دهد که کدام برنامه‌ها به میکروفون موبایل آن‌ها دسترسی دارند و این امکان را فراهم می‌کند که کاربران دسترسی به میکروفون تلفن همراه خود را محدود کنند، هم چنین از فعالیت اپلیکیشن هایی که به‌صورت مخفیانه به میکروفون موبایل کاربران دسترسی دارند جلوگیری به عمل می‌آورد.

 • حفاظت از دوربین تلفن همراه

آیا دوربین تلفن همراهتان بدون اجازه شما مورداستفاده قرار می‌گیرد؟ در بیشتر موارد نه! نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira امکانی را فراهم کرده است تا کاربران مشخص کنند که کدام یک از اپلیکیشن ها به دوربین گوشی همراهشان دسترسی داشته باشند و مهم‌تر از آن، بتوانند در مواقع لزوم به‌صورت کامل میزان دسترسی این اپلیکیشن ها به تلفن همراه خود را مسدود کنند.

 • ایجاد امنیت حین فعالیت‌های اینترنتی

اطلاعات تماس، عکس‌ها و جزئیات کارت‌های اعتباری کاربران از خطرات ناشی از وب‌سایت‌های آلوده و حملات Phishing توسط آنتی‌ویروس Avira محافظت می‌شود.

 • حفاظت کامل و به‌روز

کاربران نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira، به‌طور مداوم آخرین نسخه به‌روزرسانی آنتی‌ویروس تلفن همراه خود را دریافت می‌نمایند  تا در برابر برنامه‌های مخرب، تروجان های بانکی و سایر تهدیدات موبایلی محافظت شوند.

 • تیم پشتیبانی

کاربران نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira، از پشتیبانی رایگان تیم کارشناس امنیتی Avira بهره‌مند می‌شوند.

آنتی‌ویروس Avira  برای ios

اطلاعات خصوصی و محرمانه کاربران با برنامه‌های امنیتی مختص گوشی‌های آیفون حفاظت می‌شوند. کاربران می‌توانند با مراجعه به App Store آن را دریافت کنند. در ادامه مقاله حاضر، پرولاین به بررسی قابلیت‌های موجود در نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira مختص سیستم‌عامل ios می‌پردازد.

 • Anti-Phishing وب‌سایت‌ها

وب‌سایت‌های بسیاری اطلاعات شخصی کاربران را مورد هدف قرار می‌دهند، آنتی‌ویروس Avira، یکی از معدود آنتی‌ویروس‌هایی است که حفاظت از وب را ارائه می‌دهد و این تهدید موردنظر را مسدود می‌نماید.

 • جلوگیری از لو رفتن ایمیل شخصی کاربران

نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira با برنامه ریزی فرکانس موردنظر، به‌صورت خودکار ایمیل کاربران و هم چنین مخاطبان آن‌ها را اسکن می‌نماید تا از این طریق بررسی کند که آیا آن‌ها در معرض خطر امنیتی قرار گرفته‌اند یا خیر؟

 • ابزار ضد سرقت

ابزار ضد سرقت نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira، این امکان را برای کاربران ایجاد می‌کند تا دستگاه ازدست‌رفته خود را بیابند. مثلاً اگر آن را در زیر نیمکتی مخفی کنند، صدای بلندی از Avira Connect ناشی از داشبورد آنلاین گوشی همراه پخش خواهد شد.

 • اطلاع‌رسانی از جریانات در راه

یکی دیگر از قابلیت‌های نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira این است که گزارشی از فعالیت اپلیکیشن های تلفن همراه کاربران به آن‌ها ارائه دهد و یک نمای کلی از آخرین رویدادهای امنیتی مؤثر بر تلفن همراه آن‌ها را ترسیم می‌نماید.

 • ارائه نمایی از حافظه تلفن همراه

قابلیت “Integrated Device Analyzer” حافظه تلفن همراه کاربران را در چندین دسته اعم از Total Memory، Free Memory، Active Memory، Inactive Memory و Wired Memory تقسیم‌بندی می‌کند و میزان حافظه مورداستفاده کاربران را به آن‌ها نمایش می‌دهد.

 • Back-Up تمامی مخاطبان کاربران

نگران از دست دادن شماره تماس‌ها و آدرس‌های ایمیل خود هستید؟ دیگر نگران نباشید!

نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira برای کاربران خود شرایطی را فراهم کرده است که به‌راحتی از تمامی مخاطبان خود و آدرس ایمیلشان با تمامی جزئیات، Back Up بگیرند و این اطلاعات را از طریق Dropbox و یا Google Drive به cloud ارسال کنند.

 • اسکنر Avira QR

کاربران تلفن همراه همواره مورد تهدید اسکن کدهای QR قرار دارند. نسخه موبایل آنتی‌ویروس Avira این امکان را ایجاد می‌کند که با استفاده از روشی با امنیت بالا کدهای QR خوانده شوند، تا هویت و اطلاعات کاربران در برابر لینک‌های آلوده و Phishing محافظت شود.

 • Avira Optimizer برای ios

سیستم‌عامل گوشی آیفون خود را به‌سرعت و بدون هیچ زحمتی راه‌اندازی کنید، آنتی‌ویروس Avira، منجر به راه‌اندازی هرچه سریع‌تر و آزادسازی فضای مورداستفاده تلفن همراه تنها با یک کلیک می‌شود. Avira Optimizer این کار از طریق موارد زیر انجام می‌دهد:

 • بوت کردن حافظه گوشی
 • آزادسازی فضای مورداستفاده از طریق پاک کردن اطلاعات ناخواسته
 • پاک کردن فایل‌های بزرگ

در پایان پرولاین امیدوار است که اطلاعات درج‌شده در این مقاله مفاهیم کافی و مفیدی در جهت افزایش آگاهی کاربران عزیز در اختیار آن‌ها قرار داده باشد و میزان اهمیت نیاز به آنتی‌ویروس‌ اورجینال را در دنیای مملؤ از تهدیدات مربوط به فضای فناوری اطلاعات بیان کند. چراکه در حال حاضر به دلایل بسیاری ازجمله نیاز به در دسترس بودن اطلاعات در هرلحظه از زمان، نیاز افراد به ذخیره اطلاعات خود در تلفن همراه بسیار افزایش‌یافته، بنابراین توجه به برقراری و حفظ امنیت اطلاعات موجود در تلفن همراه امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است که استفاده از آنتی‌ویروس‌های اورجینال در تلفن‌های همراه را بیش‌ازپیش ضروری می‌دارد. پرولاین با فروش نسخه‌ اورجینال آنتی‌ویروس Avira برای دو سیستم‌عامل اندروید و ios امنیت و اطمینان را به گوشی‌های همراه شما هدیه خواهد داد.

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products