موزیلا محافظت ضد ردیابی را در به روزرسانی Firefox تقویت می کند

مرورگر موزیلا ویژگی جدیدی به نام “فایرفاکس وب بهتر با اسکرول” را معرفی کرده که درواقع تجربه اسکرول کردن بدون هیچ تبلغی را درکنار سیستم ردیاب حافظتی مرورگر در اختیار کاربران قرار میدهد.

سال پیش موزیلا ویژگی سیستم ردیاب حافظتی را به صورت خودکار برای تمامی کاربران خود فعال کرد که جلوی کوکی ها و رمزگزاری های غیر مجاز را بگیرد. حال این ویژگی به کاربران امکان اسکرول کردن بدون ایجاد مزاحمت توسط تبلیغات درون سایت هارا میدهد که درواقع منبع درامدی برای نویسنده های آن سایت است

قبل از اینکه موزیلا این ویژگی را برای نسخه اولیه فراهم کند. تست های بسیاری بر تجربه اسکرول کاربران خود انجام داده است .

با نتایجی که دو شرکت تحقیقاتی انجام داده اند. به این نتیجه رسیده اند که تبلیغات تاثیر منفی بر تجربه کاربران آنلاین دارد اما بسیاری از کاربران از افزونه های ضد تبلیغ استفاده نمیکنند تا منبع درامد نویسنده هارا از بین نبرند و از آنها حمایت کنند.

فایرفاکس وب بهتر با اسکرول

حالا که نسخه اولیه قابل استفاده است هر کاربری در آمریکا میتواند با ثبت نام در سایت فایرفاکس افزونه وب بهتر با اسکرول را دانلود و استفاده کند.

البته این قابلیت که تبلیغات را از جلوی شما برمیدارد تا تجربه بهتری داشته باشید خرجی هم برای شما خواهد داشت که ماهی ۲.۴۹ دلار تعیین شده که ممکن است تا ۴.۹۹ دلار هم افزایش پیدا کند.

حال موزیلا توضیحات بیشتری در خصوص اینکه این افزونه چطور هم سودی برای کاربران و نویسنده های سایت ها دارد میدهد:

حال موزیلا توضیحات بیشتری در خصوص اینکه این افزونه چطور هم سودی برای کاربران و نویسنده های سایت ها دارد میدهد:

مهسا داننده   نویسنده: مهسا داننده

                            یکشنبه، 1 تیر 1399       مدت زمان مطالعه: 7 دقیقه

 

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products