ربات تلگرامی متخلف

ربات تلگرامی متخلف
ربات تلگرامی متخلف

تلگرام شبکه اجتماعی محبوبی است که ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جذابش آن را به یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر تبدیل کرده است. کانال‌های و گروه‌های موجود در این اپلیکیشن توانسته مخاطبان زیادی را به‌سوی خود جلب کند.

باوجود فیلترینگ این شبکه اجتماعی همچنان شاهد استفاده گسترده از آن هستیم. همین وضعیت نیز سبب شده توجه متخلفان اینترنتی به‌سوی این شبکه اجتماعی جلب شود. شکایات و تخلفان زیادی توسط پلیس فتا ثبت شده که همه بر بستر شبکه اجتماعی تلگرام صورت گرفته است. باوجود تمام آگاه‌سازی‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها همچنان عده‌ای فریب وعده‌های مجرمان اینترنتی را می‌خورند و اجازه می‌دهند مورد سوءاستفاده مالی و غیرمالی قرار بگیرند. از سوی دیگر خرابکاران اینترنتی دائماً به دنبال روش‌ها و تکنیک‌های جدید هستند تا از این طریق به اخاذی و سوءاستفاده از کاربران تلگرام پرداخته و مقاصد شوم خود را عملی کنند.

در این بازار تخلف و جرائم، یکی از ابزارهای جدید که به‌راحتی هم قابل‌اجرا بوده و تأثیرگذاری بالایی هم داشته‌اند، می‌توان به ربات‌ها اشاره کرد. ربات‌ها در اپلیکیشن تلگرام به‌خوبی جاافتاده و استفاده زیادی توسط کاربران داشته‌اند. این استفاده و گرایش به استفاده از ربات‌ها توانسته باعث به وجود آمدن مشکلاتی جدی شود.

اخیراً خبری در فضای مجازی خصوصاً در شبکه اجتماعی تلگرام منتشرشده که حاکی از سوءاستفاده یک ربات از کاربران این شبکه است. رباتی بانام “اینترنت ارزان همانت” تبلیغات گسترده‌ای برای عرضه بسته‌های اینترنتی ارزان‌قیمت می‌کند که تماماً دروغ و فریب‌کاری است. هدف سازندگان این بات تلگرامی، اقدامات مجرمانه از قبیل ثبت و ارسال اطلاعات کاربران خصوصاً اطلاعات بانکی آن‌ها برای اشخاص ثالث می‌باشد.

پرولاین در ارتباط با ربات تلگرام اینترنت ارزان همانت جدا هشدار داده و به شما توصیه می‌کند از اعتماد به هر منبعی اجتناب کنید. خصوصاً اگر از شما درخواستی برای تبادل وجه نقدی داشت باشند.

من کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت پرولاین هستم. هدف مجموعه ما ایجاد تغییر بنیادی در حوزه امنیت کاربران خانگی و سازمانی است و ما در تلاشیم تا نحوه فروش خود را با روش های نوین بازاریابی دیجیتال تغییر دهیم. مشتریان ما بایستی کاربران نهایی باشند و ما در تلاشیم تا واسطه های میان خود و مشتری را حذف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

There are no products